1. 1.
    yayaya yol vermeyen kekolara 488 tl, drift yapan dızzolara 5 bin 10 lira idari para cezası uygulanacak ve sürücü belgesi 60 gün süre ile geri alınacak, Usulsüz çakar lamba ve siren takan barzolara bin 2 lira idari para cezası uygulanacak, Hız sınırını 1 yıl içinde 5 kez ihlal edenlerin sürücü belgesine 1 yıl süreyle el konulacak, 5 yıl içinde sürücü belgesi ikinci kez geri alınanların ehliyetleri iptal edilecek, Araçların egzozunda yapılan değişikliğin çevredekileri rahatsız edecek derecede gürültü çıkaracak hırbolara bin 2 lira idari para cezası şeklinde düzenlemeler. hepsini yazmadım, detaylar haberde

http://www.hurriyet.com.t...esmen-yururlukte-40998912
    3 ... daikokuten
  2. 2.
    Son ses müzik ile mahalle arasinda gezen o ç lere de ceza verilmesi lazim.
    ... karton toplayan cocuk
  3. 3.
    kekoların, dızzoların, barzoların ve hırboların hoşuna gitmeyecek uygulamadır.

hepsinin amk. adam olun trafikte.
    1 ... borulce
  4. 4.
    Belki bu konuda geri kafalıyım ama bu trafik cezaları arttıkça mutlu oluyorum.

Afedersiniz trafikte o kadar çok dalyarak var ki, bu cezalar binde birini eksiltse kardır.

Not: sadece yayayım
    ... biralextenfazlasi
  5. 5.
    Cezalar az biledir. Daha yeni yaya geçidinde bir dede kurala uymayan bir şoför yüzünden öldürüldü. Bakın kaza değil bu öldürmedir. Kurallara uymayana daha ciddi cezalar verilmeli azdır bile.
    ... ktm li aynasiz
  6. 6.
    sigara içene 88 lira idari para cezası uygulanacak diye gördüm birkaç gün önce bir yerde. o zaman türkiye'de satılan araçlardaki çakmak ve küllükleri kaldırın. madem ki suç unsuru, suça teşvik ve zemin hazırlayan şeyleri ortadan kaldırmakta devletin görevi.
    ... onur 55
  7. 7.
    ben her yere yürüyerek gidiyorum beni ilgilendirmez arabayı da amacı dışında kullanmayın ceza yemeyin yani ne var bunda.
    ... emrekanat12