1. 1.
  bebek ayakkabıları da yetişkin ayakkabılarından pahalı oluyor.
  2 -1 ... judas
 2. 2.
  şimdi bazı arap götü yalayıcılar kızacak ama suriyeli olsaydı o bebek, durumu çok farklı olurdu. bebeklerin ırkı olmaz. olmamalı. türkiye'de doğan bir türk vatandaşı en azından suriyeliler kadar değerli olmalı.
  8 ... serdarsl06
 3. 3.
  Ameliyat malzemeleri tutar genelde o kadar. Ama ben bu haberin gerçek olduğuna inanmıyorum. Hem devlet karşılıyor pek çok şeyi hem de bu sözlüğe Ya da sosyal medyaya düşecek kadar abes bi miktar değil 26 milyar. birileri görür karşılar yani. Hiçbir doktor da yok kolu kesin atın bilmem.ne demez. Ulan çıkarım üniversiteye her hocanın kapısını çalarım atın birer milyar diye, toplanır yani bir şekilde.
  4 ... valeria kandinsky
 4. 4.
  garibim ne bilsin neşteri bile almanyadan alıyoruz , tek kullanımlık malzemeler , özel büyüteç ile görülerek birbirine dikilen sinirler, mikrocerrrahi malzemeleri , ameliyat için kullanılan malzemeler , o ameliyatı yapacak taşşaklı doktor.. bunlar sucuklu tostla mı çalışıyor ?

  sorun kolundaki saat bile kaç tane 26 bin lira eden adamların doymadığı dünyada avuç kadar bebeğin kolsuz bir ömür geçirme tehlikesinde olması.. sorun bu.
  1 -1 ... hilmijem
 5. 5.
  sağlık sektörünün göbeğinde olan biri olarak diyebilirim ki;

  o tutarın büyük kısmı malzemeden ziyade işlem ücretidir. malzemeler de ucuz değil doğru ama hastane faturalarında büyük kısım hep işlem ücretidir.
  1 ... tasaklara ufleyen adam