bugün

görsel

bu fotoğrafı koymaktan büyük bir gurur duyuyorum. sınıfça sloganımız; kurtuluş yok tek başına, ya hep beraber, ya hiç birimiz.
final sınavında 4.sanayi devrimi kitabını soracaktı ona hazırlanın demişti, sınavda kitabın adı ve yazarının adını sormuştu. ama aralarındaki en kolay soru bu olacak ki sınavı geçen sayısı sadece 3 oldu.
Vize final ortalaması ile geçemeyen öğrencinin bütte geçmesi demek öğrencinin deli gibi ders çalışıp tüm vize final konularına hakim olması demektir. ha aynı notlara çalışıp geçiyorsa hoca zevkine bırakmış demektir ki vardır böyle aptal hocalar. Yazını beğenmez bırakır, kağıdını okuduğu esnada içtiği suyun ısısı hoşuna gitmemiştir bırakır. Vardır yani velhasıl. Kolay gelsin.
konuyu şöyle anlatırsam anlayacağınızı düşünüyorum. işletme dersinin vizesinden 26 finalinden 27 aldım berbat 2 sınav geçirdim. ama sorun bende değilmiş çünkü büte benimle birlikte 26 kişi katılacak ve sınıfın hemen hemen hepsinin iki sınav notu da benim 1-2 puan altımda ya da 1-2 puan üzerimde. sınavdan en kötü 65-70 civarı almam lazım ki dersten kıl payı geçebileyim. sınavım 17 ocakta bakalım geçebilecek miyim...
güncel Önemli Başlıklar