1. 1.
  bir ay boyunca gece-gündüz hiç durmadan ve tam 256 kbps hızla download yapmanız durumunda yaklaşık 67,5 gb kullanabileceğiniz tt internet bağlantısı.
  2 ... tfcvbg
 2. 2.
  dünyada sadece türkiye ve bazı afrika ülkelerinde kullanılan müzelik bağlantı hızı...
  2 -2 ... beelzebub
 3. 3.
  telekom tarafından iyice dışlanan, üvey evlat olan bağlantıdır. ısrarla bırakmayacağız efendim!
  3 ... shakesbeer
 4. 4.
  (bkz: deh deh düldül deh deh)
  -1 ... pulp fiction
 5. 5.
  Telekomun en çok nefret ettiği tarifedir efenim ve her defasında kaldırmaya çalışır. Çünkü kullanıcıları bilinçli, neyin ne olduğunu bilen internet kullanıcılarıdır. Hızınızı iki katına çıkaracağız safsatasına elbette ki sevinmezler, "ayda 3 gb kota da nedir ki lan ben onun 15 katını görüyorum" diyen insanlardır.
  Ve ne tesadüftür ki yeni kampanyayla yine gözardı edilen tarifedir, biz de saf saf hızımızın 512 ye çıkacağını bekliyorduk.
  2 ... paradigma
 6. 6.
  japonya 'da aynı fiyata 1 Gbps (evet yanlış duymadınız gbps) bağlantı verilen internet erişimi. telekomun bize ne kadar geçirdiği pardon hizmet verdiği anlaşılıyor buradan. yok işin içine gbps girdi ben anlamadım diyorsanız şöyle ifade edelim: 256 kbps = 256 * 1000 bit saniyede download imkanı tanır, yani 256.000 bit çekersiniz bilgisayarınıza saniyede. japonya 'da aynı paraya 1.000.000.000 bit hızında erişim sağlıyorsunuz. aynı bilgisayara bağlı olan bir hard disk 'ten diğerine dosya kopyalamaya benzer bu hızda erişim yapmak. daha farklı bir şekilde ifade etmek gerekirse, bilgisayarınıza bir dvd filmi download etmeden bir başkasının bilgisayarından seyredebilirsiniz.
  4 -1 ... roy mustang
 7. 7.
  (bkz: sütçü beygiri)
  1 ... pulp fiction
 8. 8.
  fakir ama gururlu bir bağlantıdır. * * *
  4 ... aby
 9. 9.
  günümüz standartlarının altında ki bağlantı hızıdır/tarifesidir. örnek vermek gerekirse en dandik videoyu bile izlerken takılmalar(ara belleğe alma çalışması) yaşanmaktadır. kaldırılıp en düşük seviye arttırılmalıdır. fakat telekomun kullanıcıları, kotalı tarifelere yönlendirme çabası nedeniyle şamar oğlanına dönmüştür. herne olursa olsun, "256k kullanıcısıyız, haklıyız, sonunda kazanacağız" nidaları hiç bir zaman durmayacaktır.
  3 ... imparatore
 10. 10.
  aslında tam adı "256 kbps civarı" olması gereken bağlantı tarifesi
  (bkz: adsl speed test) *
  3 ... gentlekiro