bugün

yazarlarımız için övünç kaynağı olan durumdur. hepimize hayırlı olsun.
(bkz: o arkadan kafayı uzatan entry de benim ha)
(bkz: şimdi bunlar öteki entryleri de okur)
#42115511111 nolu entryde kamerayı görünce el sallamış.
entry nin yazarı tttddd sözlüğün celebritysi olmuştur.
o yazı meşhur oldu , peki ya diğerlerinin ahvali ne olaca sözlük şeklinde bi soru peydah ettiren durum.

muhtemelen mümkünatı olan her başlığın altına nihat doğan yazılacak artık.

durun, hatta ben de şu an metroseksüelin altına yazıyım bu zat ı, bakalım ne olacak ki ne.
(bkz: kim bu gazeteci ihya edelim)
(bkz: birileri biz yazarlar üzerinden para kazanıyor)
sadasdasdas şimdi kıskanç felan denilecek de, abi 'yazı' diye bahsettiğiniz şey 'bakınız' la. öyle meşhur olacaksan hiç olma. küfür gibi. kaldı ki toplam 5 saniye süren bir işin neresinde meşhurluk var, onu da idrak edemedim. yok eğer öyle meşhur olunuyorsa ankara bağ-kur'un önünde çekim yapan tgrt ekibinin kadrajına dahil olduydum ben 8 yaşımdaykene, bilinsin hani. zira meşhurun bayrak tutanı oluyorum bu durumda sanırım.

hem vakt-i evvel televizyon makinası'na entry değil, bizzat yazarlar çıkmıştı. hakeza uyan türkiye'nin sezon finaline de.. şimdi yoklar. unuttuk onları biz. vefasız davrandık. kimi istiklal'de sigara istiyormuş gençlerden, kimi konu komşunun yardımlarıyla yaşıyormuş. alıyorum hep haberlerini.
(bkz: nihat doğanın yazarları birbirine düşümesi)
"o kadar siyaset yaptık, hükümeti eleştirdik, zamları protesto ettik, futbola el attık, sinema yorumladık meşhur ola ola nihat doğan'la olduk aq" cümlesi eşliğinde bünyeye hiç bir şey kazandırmayan aksiyondur.

lakin "bir gün herkes 5 saniyeliğinede olsa meşhur olacaktır" tarzı bir sözün doğruluğu kanıtlanmıştır. arkadaş ortamlarında anlatacak bir geyiğim daha olmuştur.

edit: bu arada sözlüğe döndüm lan belki yine tv'ye çıkarım. ama bu sefer beyaz show filan olsun. *
(bkz: nihat doğan)