1. 1.
  Yıkıktır. Yalnız ondan daha yıkığı bu okula çocuğunu kaydettiren velidir. Mal lan bu millet. Olum sırf çocuğun iyi eğitim alsın diye yıllık 15-25 bin tl arasında para veriyorsun. Ama o da ne ? Aylık 2500 tl maaş alan, kredi kartı borcunu düşünen, hiçbir sanatsal aktivite yapamayan, karnını zor doyuran adamdan iyi eğitim bekliyorsun. Ulan adam aç aç... Senin çocuğunun ufkunu açamaz o.

  Halbuki özel okuldan beklentiniz sikindirik yüzme havuzları veyahutta gösterişli sınıflar, oyun alanları değil de eğitim olsaydı ilk olarak benim çocuğuma eğitim verecek olan kişinin hayat standardının orta üst segmentte olmalı diye şart koyardınız. Böyle devam ettiğiniz sürece kirasını ödeyemeyen adamlardan çocuğunuza eğitim beklersiniz. Bakın size açık ve net söylüyorum kolej öğretmenlerinin psikolojileri bozuk. Bildiğiniz bozuk...
  2 ... eski bir ruya
 2. 2.
  karnı aç olmayıp para derdinde olmayanları bedavaya çalışacak kimseleri de oraya almıyorlar.
  1 ... salon beyefendisi
 3. 3.
  15-25 bin eğitim ücreti alan bir okul bugün koşullarında baya baya dandik bir özel okuldur. muhtemelen karı-koca işletmesidir, öğrenci sayısı azdır falan filan. verebilecekleri maaş da haliyle belli. ha veliden 50 bin alan okulda da durum bunun muhteşem iyi versiyonu değil.

  saçma ansna.

  işi bırakıp dağ kekiği olmak istiyorum ben.
  3 -1 ... corbadaksinekkanadi