bugün

göbeğinden öpülesi erkek. *
Henüz evlenmemiş erkektir.
sporcu bir erkektir. tabi yağlı güreş, sumo filan geçerli değil. *
internet ile tanışmamış erkektir.
asosyal erkektir. ve kız arkadaşı da yoktur henüz. zamanının büyük kısmını body salonunda geçirir. ileriye yönelik bi yatırımda bulunduğunu düşünen naçiz bedenini hırpalayan manuel bi erkektir.
hayallerimdeki erkektir. işi de iyi mi?
ofiste çalışırken abur cubura dayanmamak, öğle yemeğine abartmamak, haftasonları da biraz sporla mümkün olabilen olaydır aslında.

ama belde ufak bi yağlanma filan idare edilir, o kadar da fitlik iyi değil zaten. biradan, olur o kadar.
Benim gibi ne yerse yesin kilo alamayan erkektir. Ama ben de isterim biramı koyabileceğim bir göbeğim olsun. Ama yok. Olmuyor. 69-74 kilo arasında değişiyor kilom. Metabolizmadan kaynaklı veya ırsi de olabilir.
sporla uğraşan, kendine bakan, yemesine dikkat eden erkektir. tebriği hakeder.
Türk erkeği olmaması kuvvetle muhtemeldir.Afrikalıysa bi de göbeksiz olduğu için değil 25 yaşına kadar gelebildiği için tebrik edilmelidir *.
türk kasına kavuşmuş, çevresş bebek gibi kızlarla çevrili olan erkek.
profesyonel sporcu değilse çok nadir görülebilecek erkek. her gün spor yapılsa bile, vücudun yağlanması kaslanmasından fazla oluyor maalesef belli bir yaştan sonra.
karşıma çıkarsa döveceğim adamdır.
kilo alamayanlardan olma ihtimali vardır.
genlerinin verdiği avantajı kullanan erkektir. Bunlarla beraber yeme alışkanlıkları da günümüzün şartlarının dışında olmalıdır . Sonuçta insan vücudu günde 3 öğün, artı ara öğünler vsye göre evrimleşmemiştir, çünkü insan evrimleşirken her daim sınırsız besin bulamamış ona göre metabolizmasını ayarlamıştır. Haliyle sen o binlerce yıllık evrime karşı, davranıp hem oturur, hem de her bulduğun şeyi yersen, üzerine bir de genlerin bozuksa vücuduna göre dar omuzlarına, kocaman göbeğinle ters üçgen olarak hayatına devam edersin.
yaş 30 ama hala 6 adet mide kası var bende bi sorun olsa gerek.
(bkz: benim neden göbeğim yok)