bugün

24 yaşındayım aynı durum bende de var.
23 yaşında biri olarak benim de yaşadığım durumdur. Anne hiç mi garip hissetmiyorsun boyun yarım kadar hala çocuk gibi seviyorsun beni,diyor ki sen benim gözümde hala küçüksün. Bir erkek için annesi çoook önemli çooook!!!
Annedir adı üstünde. Evet.
Aynısını babaannem de yapardı babama.
Bi gün herkesin içinde bütün yaşlı teyzelerin içinde yine Bebek gibi davranırken gel yüzünü göreyim otur konuşalım derken babam sinirlenip babaannemin kucağına oturup Nasıl böyle iyi mi anne altımı temizle emzir de beni diye atar yapmıştı kadıncağıza.

Özetle 50 yaşına gelsenizde anneniz yine öyle davranacak anneler erkek evlatlarını sever.
Annelerin vazgeçmeyeceği durum.
70 yaşına gelsende böyle severim diyo bide.
işte sonra bu garibanlarda da neden birey olma bilinci, yalnız kalabilme vs gelişmiyor? Sonra neden bütün kadınların kendilerine analarının davrandığı gibi davranmasını bekliyorlar? Kıyamam ya ama suç ailede.

Aynısı piremsesler için de geçerli.

Arkadaşlar sevgi 25-30 yaşındaki adamı-kadını kucağına alıp sevmek değil, bi bokun da dengesini kurun. Ya sevgisizlikten hasta ruhlu insanlar yetiştirirsiniz ya da srvginin de bokunu çıkartıp salak salak tipler yetiştirirsiniz. Ortan yok mu senin ey Türk milleti?