bugün

hüda par istanbul il kadın kolları yönetim kurulu üyesi olan avukat gülsüm sena kiraz oktuay'dır.

hanımefendi bir video ile mağduriyetini anlatmış;
https://twitter.com/HurDa...tatus/1661289780708012035

anlattığına göre, bu kara çarşaflı hanımefendi, eğitim hayatı süresince chp nedeniyle tesettürle eğitim hayatını devam ettirememiş ve mağdur olmuş.

bu arada 28 şubat dediği, 28 şubat 1997'de başlayan süreç ve bu hanımefendi 1997 doğumlu.

ve bu mağdur hanımefendinin tüm eğitim hayatı akp dönemine denk geliyor, ama hanımefendi 28 şubat sürecinin ve chp'nin mağduruymuş.

ulan, yalan söylemek bunlar için ekmek gibi, hava gibi, su gibi temel bir ihtiyaç adeta...
mağdur gibi mağdurdur. kız belki doğarken tesettürlü doğacaktı ama cehapeli bir doktora denk geldi ve doğumu kasıtlı olarak geciktirildi tesettürü çıkartıp doğması için baskı yapıldı tengir efendi ?

siz muyalifler hep böylesiniz işte hep bir önyargı hep bir şey.. bak zamanında reisin kızına da öss sınavında baskı yapıp barajı geçememesine sebep olmuşlar o da yurt dışında okumak zorunda kalmış.
O mağdurum diyenler aq fetösünü hatırlıyor mu peki?

15 temmuza giden yolda devletin her yerine sizmaya basladıklarını...

Birlikte 100 gram et için ruhlarini satıp maklube yediklerini...

Asker üstune basa basa boyle bir tehlike geliyor dediğinde "vatani milleti bekayi" unutup cumhuriyetin karsisındaki yıkicı gücle içerden haince isbirliği icinde olduklarini!

Hee sonra... Kandırildik!

Ne guzel iş lan!
Aq korum ben öyle işin...
aramızda 28 şubat'ın 1000 yıl süreceği iddiası ile gerçekleştirildiğini bilmeyen andavalların olduğunu gösteren olay.

üniversitelerde başörtü yasağı ekim 2013'e kadar devam etti, düşün akp iktidara 2002'de geldi ama tam 11 sene üniversitelerde başörtü yasağını tek başına iktidar olmasına rağmen, chp ve askeri vesayet nedeni ile kaldıramadı.

yıl 2023 şu anda bile "başörtülü avukat, başörtülü doktor olur mu?" tartışmaları devam ediyor. ve şundan %100 eminim ki, chp imkan bulursa bu yasakları tekrar geri getirecek çünkü bu yasakların sürmesinin garantisi olarak varlar. atatürk'ün vefatından sonra chp, emperyalist güçlere türkiye'yi sömürtmek için görev yapmaya and içmiş, zararlı bir cemiyettir. ne zaman milli değerlere yaklaşmaya başladı, kaset operasyonu ile hemen yönetim kadrosu değiştirildi, atatürkçü, ilkeli partililer ihraç edildi, ne kadar terör örgütü sempatizanı, kürtçü, türkiye düşmanı varsa partiye dolduruldu. kılıçdaroğlu'nun koltukta kalabilmesi için parti başkanı seçen delegasyon da kürtçü-alevi kişilerle dolduruldu.

bugün dikkat edin, partide biraz sivrilip, liderlik kapasitesi gösteren her isim tek tek ortadan kaldırıldı. mustafa sarıgül, chp başkanı olur deniliyordu, kılıçdaroğlu kendisini ibb adayı olarak öne sürerek siyasi hayatını bitirdi, adam meczup oldu. gerçi bu son seçimde erzincan'dan mv adayı yaptılar yokluktan ama sonuçta barti başkanlığına oynayabilecek bir adamı egale etti. bir diğer isim Muharrem ince, onu da cumhurbaşkanı adayı yaparak rte'nin önüne attı, tamamen yalnız bırakıp, onun da partiden gitmesini sağladı. son seçimlerde cb adayı olduğunda da çekilmesi için yine klasik kaset kumpası kurup onu da egale etti.

ahlaksızlıkta, hatta kendi ifadesi ile "namussuz siyasette" chp'nin koyduğu çıtayı kimse geçemez. gerçekten "ben ahlaklıyım" diyen insanların, kılıçdaroğlu liderliğindeki bir chp'ye neden oy verdiklerini asla anlayamayacağım.
o nasıl iş kardeşim? dört işlem yapacak kadar kafan çalışmıyor mu? bari bir yalan söyleyeceksen iki üç gün önceden düşün. az uç.
--spoiler--

üniversitelerde başörtü yasağı ekim 2013'e kadar devam etti,

--spoiler--

gene kurtarmıyor kardeşim 2013 senesine kadar devam etti diyorsan bile kız 16 yaşında oluyor üniversitede olmasına imkan yok yani. neyse ya mağdur gibi mağdur işte pis muyalifler itiraz etmesin.
tengire malzeme çıksın diye, eğitim hayatına; babasının taşaklarında geçen süreyi de dahil etmiş olabilir.
Fanatik mağdur sağcı kesimdendir. Ne Allah'tan korkar ne kuldan utanırlar. Varsa yoksa çıkar uğruna yalan söyler durur. Sorun sadece bunlar değil, bir de bunlara inanan kesim var. işimiz çok zor. Allah müstehakınızı versin ne diyeyim.
dincilerin yalancı, ezik ve geri zekalı olması kadar beni şaşırtmayan başka bir şey yok...
yani belki ilkokulda başörtü takamadığı içindir çünkü yasak 2008'e kadarmış.
--spoiler--
dincilerin yalancı, ezik ve geri zekalı olması kadar beni şaşırtmayan başka bir şey yok...
--spoiler--

dinsizliğini her fırsatta genelleme yapmadan dile getirmeyi beceremiyorsun?
dindarlara marazın var onu anladık da , genel ve tamamını içine alan yaklaşımlar sergilememelisin.
bunu ayırmak zor olmamalı.
bunu ayırabilirsin.
ha aynı genellemeye dahil olmak istersen onu da bilelim.
ona göre ya manyaklığına verelim, ya da sinkaflı tarafından bakarız- ki bunu isteyeceğini sanmam senin de.
görsel
görsel

Yaşasın 28 Şubat kararları. Şu kararlara başörtüsü haricinde karşı çıkacak dincilerin her türlüsüne karşıyım. Irticanızı kendi evinizde yaşayın. Türkiye Cumhuriyeti anayasasının 2. Maddesinde yazdığı gibi Türkiye Cumhuriyeti laiktir ve 4. Maddesinde yazdığı gibi laik kalacaktır.
iftira ve yalan;

islamın 6. Şartı gibi bir şey oldu.
--spoiler--
--spoiler--
dinsizliğini her fırsatta genelleme yapmadan dile getirmeyi beceremiyorsun?
dindarlara marazın var
--spoiler--

dinci diyor "dinci", dindar demiyor !..
okuduğunu anlamdan yorumlama. "dindar" ile "dinci" arasındaki farkı öğren, sonra yorum yap !
Sözlükteki Çarşaflı zevat yazsın. Yaşı da yeter hem onun.
erdoğanın kızı da doğmadan 3 sene önce babasına mektup yazmış: "baba bir geceni de bize ayır" demişti.

(bkz: https://youtu.be/JLEJsUGX3d4)
Peçe takmamış. Elleri de açıkta.
Mağduriyet puanım 10/10.
ayy sşlgjsşlgjsşg.
avukat olmasını sağlayan laiklik. bunlar aptal mı?