bugün

muhtemelen gay'dır. Eğer değilse erkeğim diye gezmesin gitsin bir mezar kazsın hemen şimdi.
Evlenmemiş, dininin haram-helal kavramlarını algılayabilmiş ve bunu hayatında uygulayan müslüman erkek kişisi.
gay değildir.

hötöröf olan erkek 25 i beklemeden illa vurdurmuştur.
dinine bağlı bir müslüman olarak, evlenmediğim takdirde içinde bulunacağım tanım.

bunu da bilerek, inanarak ve gönüllü olarak yaparım.
Başlığı açan yazar burada gay leri tespit edip onlara yürüyecek herhalde.
31 ile idare edebilen erkekdir zina yapmak istemeyen erkek olabilir aradığı kızı bulamayan erkek olabilir.
Gay olabilir misin diye sormuş bir arkadaş Türkiye'de gayler senin benim on katım sevişiyorlar 25 yaşına gelene kadar. Adamların taksim'deki barlardan toplayıp bir gecede eve shuttle yaptıkları tip sayısı 15'i buluyor, sen hayatında 15 kızla seviştin mi?

Muhtemelen ben bakirim, kendimi karıma saklıyorum diye kendini avutan şapşal erkektir.
22 yaşında olarak kısmen katıldığım hede. Evlenmeden istemem sanırım.
Bari bi kerhaneye gitseydin kardes.
Yakışıklı ama dindar modellerine içten içe üzüldüğüm erkektir. olum boş ver, ümmeti sen mi kurtarıcan? sal gitsin.
Bir müslüman olarak zinaya karşı olan ehli müslüm bir erkek olabilir. Şaka şaka acilen sevişmesi gereken erkektir. Daha sonra daha ciddi problemler ile karşılaşabilir.
Ortada serseri mayın gibi dolaşan erkektir. Evet.
https://youtube.com/shorts/fTTMmpn5JvI?feature=share

--spoiler--
Patlamaya hazırım, bıçak kemiğe dayandı; her gece yeminler ediyorum.
--spoiler--