bugün

sevgilisini esnaf lokantasına götürmek zorunda kalan erkektir. olmadı kır pidecisi falan görünce "yhaa canım çok çekti yimeği burada yiyek mi" diye ayak yapmak zorunda kalır.

o para ile saadet olmaz diyenin ayak serçe parmağı masanın kenarına çarpsın..
Özel sektörün acımasız şerefsiz ve cimri
Olduğunu görüp it gibi kpssyede çalışabilir...
Buz çalışıyoruz ne oluyor aq
3200 10 saat it gibi uğraşıyoruz
Sigorta asgari ücretten gösteriliyor
Şerefsizler
En rahatı en fıstığı devlete gir
Keyfine bak
Zaten memur olupda çalışan insan yok piyasada...
Sigortası yoktur.
şu anki durumda hor görülmemesi gereken erkektir. firmaların eleman çıkartmak için fırsat kolladıkları şu günlerde 25 yaşında ya da 35 yaşında iş bulmak çok zor.

işi olan dört elle sarılsın. kendi işini yapan zararsız atlatmaya çalışsın. işi olmayanın günahı yok. şu an iş yok. ben eleman çıkartmamak için diretiyorum sadece insan sevgimden dolayı. sen düşün.
25 yaşına gelip hala zamanını parayla takas etmeyen şanslı erkektir.
(bkz: yakuza ibrahim)
o saatten sonra çalışsa da cacık olmaz. verim alamaz.
diş hekimliğini bitirmiş, uzmanlık sınavına hazırlanan erkek olabilir.
2. üniversitesini okuyor olabilir.

sanane kabzıman alan razı veren razı.
tip fakultesi okuyordur.
Bence o yaştan sonrada çalışmamaya devam etsin eğer okumuyorsa kız istemeye giderken anlar işsizliğin ne olduğunu.
zengin bir sevgilisi olabilir.
anası babası tarafından acayip şımartılmış erkektir. Liseyi zar zor bitirmiş, özel üniversiteye 2 yıllık bölüme ite kaka gönderilmiş, kızlarla takılmaktan onuda bitirememiş, askerliğinide yapıp gelmiştir ama o terbiyesizliği ile iş beğenmemektedir bir de. ***
annemin deyimiyle 'hiçbir işe götün tutmuyor'dur.
(bkz: kabagöt)
Bu kişiye benzememek için Kpss lise düzeyine bile girdim üniversite okurken memur olursam babama yük olmayayım diye Amk 91 aldım bu puanı alacağımı bilsem biraz çalışırdım.
Garip erkek.
(bkz: entry nick)
okuyorum ayağına yıllarca peder parası yediyi yetmemiş gibi hala peder parası yer. valla ben 6 yaşımdan beri hem okudum hem çalıştım, pedere rakı alıyodum sırf okulumdan almasın beni diye naber? siz hala çalışmıyor evde yatıyosunuz bu çok ayıp olmalı. 7 yaşında sanayide çalışıyodum sonra inşaatlara gittim felan, şimdi sadık ustanın yanına gidiyom işte araba felan tamir ediyoz tiren tamir ediyoz çok zevkli. bence iş yok gibi bi şey yok çevrede iş dolu, kafeler mafeler hep garson arıyo girin çalışın utanmadan peder parası yemeyin size erkek bile denmez beybi denir.