bugün

(bkz: anlaşıldı tamam)
(bkz: akıl yaşta değil baştadır) (bkz: herkes bir değildir).
Sözlüğü yasa sürükleyen acıklama..
Oha lan napıcaz bundan sonra *
bu ülkede 25 yaşında ama daha pc ile tanışmamış adamlar olduğunun unutulmuş olmasıdır.
(bkz: adım samuel 25 yaşım)
kişinin açtığı başlıkların altına yazacak yazarlara yaş sınırlaması getirmeye çalışması durumudur.

--spoiler--
şöyle esaslı sıçacak bir yiğit sıçsın la şunun başlığına. * *
--spoiler--
(bkz: bluevelve 25 yaşında arkadaşları ona troll diyor)
sınırdan yırttık yazıcam gene silincek entry çok fazla kişisel bilgi içeriyor diye.
bahsi geçen grup (25 yaş altı)* tahminlerime göre sözlüğün yazar sayısının %75'ine falan tekabül eder.
(bkz: sıkıntı var)
jigolo nasıl yazılıyor lan.
saçma bir dilektir.

(bkz: mahkemeye koşup kemik yaşını büyütmek)
(bkz: koşun çocuklar koşun)
(bkz: böyle buyurdular yazarlar diyarında)

anlatayım. henüz 13 yaşında ablalarının mizah dergisi almaya yolladığı, her çarşamba bayiden aldığı dergiyi yollarda okuya okuya büyüyen, leman' ın artık güldürmemeye başladığı zamanların bizzat tadına bakan, penguen' in sancılarına ve doğumuna şahitlik eden, 14 yaşında bu memleketi en komik, en tiyatrocu, en sinema oyuncusu adamlarıyla radyoda tanışan, 15 yaşında koca koca adamlarla felsefeden, psikolojiden konuşan, tartışan, 7 yaşındayken aşık olan ve tabiki aşık olduğu kıza bi şiir yazan adamlar ne olacak ?

ben 27 yaşındayım eğer bu makas bu şekilde düşünen birinin elinde olsaydı ve kriteri 25 yaş olsaydı ben burada olmaya devam edebilirdim.

eğer kriter bu olsaydı saçma sapan entryler girip, insanlara saldırabilirdim. böyle gerzek bi 27 yaştansa, yetenekli bi 19 yaşımı tercih ederdim.

eğer ibret gerekiyorsa ender yıldızhan' ın 14 yaşında çizdiği karikatürlere bakın. yani bu adamın 14 yaşındaki halinin bir sözlük yazarı olması için 11 koca yılı daha var. allah' tan penguen dergisi böyle bi düşünceye sahip değildi. yoksa biz umut sarıkaya, ersin karabulut gibi adamları hiç tanıyamazdık belkide.

bu arada, bilerek nazım hikmet' in, necip fazıl' ın gençlik şiirlerinden bahsetmiyorum. o kadar utandırmaya utanıyorum.

(bkz: girin çocuklar entry girin)
vladimir iliç ulyanof lenin; 1870 de doğdu.
1877 de abisi çara suikasten asıldı.
1891 de hukuk fakültesinden atılmıştı, avukatlık için başvuru
1890 lı yıllarda rsdip kuruculuğu çalışmaları.
karl marks.................. 1818 de doğdu.
1848 de komünist manifestoyu yayınladı.
fredricih engels ........... 1820 de doğdu. aristokrat ve zengin komünist
1828 de marks la beraber manifesto
bakunin ................... 1814 de doğdu.
1835 de felsefe okumak içi leninin ülkesinde
bizden birileri; denizler, mahirler, ulaşlar, hüseyinler, ibrahimler
henüz yirmibeşlerini idrak edemeden savaşarak öldüler.
hoş geldiniz çocuklar, ama biraz dikkat, sorumluluğunuz
ağır.
14 yaşındayım sözlük, 11 yıl daha mı bekleyeyim? açıkça da söylüyorum sözlükteki çoğu adamla muhabbet edebilecek nitelikteyim.

(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz)
Başlıklarına 25 yaş altı ergenuslarca sıçıldığını düşünen ve bu yüzden o ergenusların başlıklarına entry girmemesini bağıran başlık sahibinin yarı haklı serzenişidir. Bir yanıyla da kötülediği düzeyin 0-25 yaş aralığı bunalımı gibi birşey olduğunu ve 25 yaş aşıldığında doğal olarak bu durumun sona erdiğini dolaylı da olsa varsayması nedeniyle yarı haksız olduğunu söylememize neden olan sitemkar tümcedir.
inci de liseliler başlıklarıma entryi girmesin
3. nesiller başlıklarıma entry girmesin

tarzı açılan başlıklar gibi durumdan bir hayli rahatsız andropoz döneminde ki yazarın isyanıdır.

(bkz: kendini entellektüel sanan yazarların olgun başlık sıçmaları) *
(bkz: tamam)
güncel Önemli Başlıklar