bugün

Şırnak'taki bombardımanda ailesinden 25 kişiyi kaybeden Berivan Encü, mezarlık ziyareti sırasında sinir krizi geçirerek, kendisini bıçakladı.

görüntüler yürek hoplatan türdendir.

http://video.mynet.com/ha...endini-bicakladi/1400303/
bıçağı karna saplayan el aslında uludere'de üstüne abd istihbaratıyla bomba atılan insanlığın eli.

ama o el bir gün o bıçağı bu ülkeyi babasının uşağı gibi kullanan emperyalistlerin ve işbirlikçisi iktidarların ipini kesecek.
kansız bir bıçaklamadır. karnına koyduğu yastıkla gerçekleştirdiği şovu acaba hangi bdp'li milletvekilinin tavsiyesi ile gerçekleştirdi. yüreğiniz hoplamasın bir şeyciği yok berivanın.
acının resmidir.
o kadar bıçaklamaya tek bir yermi delindide bir kan gibi bir karartı oluşttu yoksa akan kanları ben mi göremedim?
kafasının içi sentetik faşizan bir kültürle dolu olanlarca kavranamamış isyandır. eksi 20 derecelerde yaşayan bu insanlar soğuktan ölmemek için kalın giyinmek zorundalar. yani acısını içine gömemeyen o kadın, bıçağı yüreğine, acı dolu içine vurduğunda kanın dışarıya hemen çıkmaması soğukta bile gucci eteğini göstermek için götü başı açık gezinen botoxlu ablaların aksine kalın giyinmiş olmasından.
tarifi olmayan bir acı , nerden bileceğiz ki o acıyı ?

sen hiç aileden 25 kişiyi kaybettin mi ?

sana hiç aileden ölen 25 kişinin haberi 1 dk da verildi mi ?
bıçak mezarlıkta mıydı? yoksa yanıma alayım orada kendimi bıçaklarım diye alana kadar, evde bir yerde yapılabilirdi.
elbet acı bir olay ama bari kendi ölülerinin üzerinden şov yapmasaydın, kemikleri sızlamasaydı.
sen turksun ya, ataturk senin ozgurlestirici devrimcin ya, sana turk oldugun icin her hakki veriyor ya ama ataturk'un kurdugu cumhuriyet kurtlere yapmadigini birakmiyor, iskencelerden geciriyor, yuvalarindan ediyor ya, sonra onlarin da bir devrimcisi cikiyor, gerilla hareketi baslatiyor ya, sonra bu kurt halki da o liderin izinden gidiyor ama hala en azindan baris diyebiliyor, hala mahvedilmis hayatini kacakcilikla da olsa devam ettirmeye calisiyor ya ama yine de senin devletin gelip o masum insanin uzerine bombalar atiyor ayni aileden 25 kisiyi olduruyor ya, sen de gelip o olen kisi kendi liderini sadece ideolojik olarak destekledi diye hic birine acimiyorsun, ailesini kaybetmis insan sinir krizlerinde kendini bicaklayinca sov yapti diyorsun ya, senin ben insanligina sicayim. buna uzulmeyen, ici acimayan, gelip de sov iste amk diyip kendi hinligince bisiyler arayan insan duygusuz, vicdansiz, kopek kalplidir.
25 yakını çok abartılı bir sayı, çete mi bunlar sorusunu akla getiriyor.
yaşama sarılmak için sevdiklerimiz gerekli onlar olmassa yaşamı ne değerli kılar ?
hadi lan dedirten olaydır..o büyüklükte bıçağı birkaç kez kendine saplayacak da,sonra sapasağlam ayağa kalkacak he ?

inanıyormusunuz bu tiyatrolara ? o bıçağı kendine sapladığı anda mortingen olur..pankreas ve ince bağırsak gibi organlar anında devredışı kalır ''akut ve şiddetli travma'' yüzünden..

kaçakçıları bombalayan pilot en doğrusunu yapmıştır..çünkü risk alamazdı..onlar da kaçakçılık yapmasalardı..ayrıca pkk da az masum insanın ölümüne yol açmadı..konuşturmayın şimdi beni..
ulan 35 kişinin ölümüne orada bir kadının kendini bıçaklamasına mutlu olanlar insanım diye geçinmesin. iç acıtıyor yahu.
ya yürüyün gidin. bir de acının tarifi diyorlar mk ya. lan videoyu izlemeden entry girmeyin bari. o nasıl bir bıçaklama şeklidir ki bir damla kan yok kadın ayağa kalkıyor geri. bırakın ayak yapmayın anasını satım.
tanım:artistlikten başka birşey değildir. zira kürtlerin canı kıymetlidir.yapmazlar öyle şey.
35 + 1 leşimiz var demektir.
kan göremedim la ben gören var mı?

vücudunda kan olmayan kadın... evet kansızlar.
yaşadığımız ülkede ne kadar orospu çocuğu olduğunu görmemizi sağlayan olay. bu kadına oh diyenlerin de 25 yakını aynı günde ölür inşallah. anca anlarlar yaptıkları şerefsizliği.
buna "vah vah" diyen orospu çocuklarını da gördüğümüz olay.
''yürü git ya''...