1. 1.
    25 yas gençtir diyenlerden cevabi beklenendir. Çevremdeki 92-93 doğumlu bütün erkeklerin saçları dökülmeye başlamış ciltleri yıpranmış simalarından resmen orta yaşlılık akiyor. 25 yaş genç yas olsa saç dökülmez cilt yıpranmazdı. Neden 18-20 yasindakiler genç duruyorda 25 yaşındakiler genç durmuyor.
    3 -6 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Bunu 25 yaşına gelince konuşalım delikanlı.

Kadin erkek fark etmez, genciz ulan. Hayat yeni başlıyor.
    5 ... primer bond kompozit
  3. 3.
    Çünkü 25 yaş dönüşü olmayan yetişkinlik çağıdır, zıpır genç triplerine gelmez.
    ... tornaci tacettin abi
  4. 4.
    şu anda o kart dediğiniz 25 yaşıma dönmek için neler vermezdim. yaşınızın ve hayatınızın kıymetini bilin, her yaşın tadını çıkartarak yaşayın.

bu arada 25 kart filan değildir, aksine hala genç ve hatta çocuk sayılırsınız.
    5 -1 ... keshberfo
  5. 5.
    hadi bana açıklayın ya genç birinin vücudunun kendisini hızlı şekilde yenilemesi gerekir. 25 yaşında dökülen saçlar niye geri çıkmıyor neden vücut kendini onaramıyor cilt kırışmaya başlıyor demek ki biyolojik olarak genç bir yaş değil.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    açıklayamazsınız çünkü hepiniz kendinizi kandırıyorsunuz.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    bir gün bu ipneler bizi sikecek diye hiç düşünmemiştim 30 lularla dalga geçerken. pılını pırtını topla siktir git moralimi bozdun.
    ... sfrskz
  8. 8.
    saç ekilen adam genç oluyor yani kafaya bak saç ektiren adam kendini kandıryordur artık ne yapsın genç değildir ki şaçı dökülmüştür genç adamın saçı mı dökülür.dedemede saç ektirelim genç diyelim o zaman.
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    Bunun adresini bulan söylesin sağlam sopa çekeceğim şuna 23 yaşında kendimi ihtiyar gibi hissediyorum.
    1 ... fyodor paskevich
  10. 10.
    Kardeşim artık, başlığa bakarak direkt senin olduğunu anlıyorum. Bunu ciddi sorun haline getirdiysen profesyonel bi yardım alabilirsin.
    2 ... turin