1. 1.
    abazanlık olarak adlandırılan azgınlık hep ergenlerle bağdaştırılıyor ama iddia ediyorum 25-50 yaş en azgın insan grubu özellikle 35-50 yaş arasında öyle bir azgınlık var ki aman allahım.

tecavüzcülerin büyük çoğunluğu orta yaşlı hatta evli barklı kart pislikler yine kediye köpeğe hallenenler yine ergenler değil orta yaşlılar ve yaşlılar.

ayrıca ergenler en azından kendi yaşıtlarına yürüyor 25 yaş üstü orta yaşlı kart zamparalar gibi kardeşi, çocuğu yaşındaki el kadar kızlara hatta erkeklere (oğlancılık) göz dikmiyorlar.

mesela youtube da falan girin cinsel içerikli videoların altında 30 yaş üstü kafasında saç kalmamış azgın abiler telefonlarını veriyorlar penis boylarını falan yazıyorlar.

hala daha inanmıyorsanız benim daha önce uyguladığım deneyi uygulayabilirsiniz bir veya bir kaç chat/ tanışma sitesinde kadın hesabı açın bakın bakalım ergenler mi yürüyor size yoksa orta yaşlı evli barklı herifler mi?

kısacası ergenler abazan değil sadece cinselliği yeni keşfettiği için iç güdüsel olarak bir merak duyguları var keşfetmeye çalışıyorlar. ama bu orta yaşlı zamparalar ise evli olmalarına rağmen bir türlü cinselliğe doyamayan beş saniyede boşalmasına rağmen kendini en iyi sikici zanneden seksle kafaya kırmış manyaklar.
    3 -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    bir kaç sene önce 13 yaşındaki kız taklidi yapıp chatte giriyoruz diye bir sosyal medya deneyi yapılmıştı. ülkedeki orta yaşlıların nasıl azgıni sapık ve pedofiliye yatkın tipler olduğu ortaya çıkmıştı.

https://eksisozluk.com/13...-chate-giriyoruz--5138382
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    Abazanlık demeyelim ona da yaş ilerledikçe seksten daha fazla zevk almak diyelim.

Çünkü kadını mutlu ederken sen de daha fazla zevk alıyorsun ve kendini zevk dağıtan bir elçi olarak görüyorsun.

Ayrıca seks arzulamanın ne gibi bir sakıncası var?
    3 ... rockonbaby
  4. 4.
    bazılarının işine gelmemiş galiba tecavüzcülerin, sapıkların, pedofililerin, hayvvanlara hatta bank deliğine damacanalara hallenenler hep orta yaş. ama ergen dediğiniz gençler kendi yaşıtı birine yürüdü veya flört etti diye abaza oluyor bu zihniyete göre.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda