1. 1.
  şimdi çok itiraz edilecek olsa da gerçekler acıdır ki, maalesef öyle. türkiye'de her ne amaçla olursa olsun, ister kariyer yapmak için isterse de vasat bir türk kadını olabilmek için olsun; yola çıkan her kadın 25 yaşından sonra büyük bir değer erozyonuna uğrayarak underrated şekilde evlenmek zorunda kalmakta. yıllar içinde gördüğü ve edindiği tecrübeler erkeğin aksine kadını daha güvensiz ve daha içine kapanık hale getirmekte.

  eskiden bu yaş 20 ila 22 arası değişiyordu. modern toplum olma hırsının da etkisiyle ancak 25'e kadar yükseltebildiler. ben 25 yaşını geçip, bekar olarak kalmış ve kendisini arkadaşlarının düğününe-doğurduğu çocuğa hayıflanmayan bir tek kadın bile tanımadım.
  13 -16 ... persona n0n grata
 2. 2.
  kadınlara araba gözüyle bakan erkek söylemidir.

  2.el alacaksanız doktordan alın bari!
  9 -3 ... delicious
 3. 3.
  araba veya ikinci el eşya alacaklar arkadaşa danışsın. çok yardımcı oluyor anlatamam.
  2 -3 ... harbi abi
 4. 4.
  hong kong kız borsasındaki nominal değer artışıyla beraber fed'in yapmış olduğu uzun vadede tahvil alımını azaltmayacağız açıklamasının piyasalarda olumlu karşılanmasına rağmen zamanın kareköküyle doğru orantılı olarak gözlemlenen bu piyasa aracında bir türlü önlenemeyen düşüştür yamulmuyorsam.
  3 ... ultraviyole
 5. 5.
  bunu kırk yaşında bir erkeğe de sormak gerek.
  1 ... herseyzitliginicagirir
 6. 6.
  Türev diye saçma sapan bir film yüzünden oluşan saçma yargı. O filmde bir kadın 26 ya kadar çıtır sonra çotur gibi bir ifade vardı hatta ifadesizlik daniskası. Filmde adam 26 lık sevgilisini 23 lük bir kızla*** aldatıyordu işte çotur mantıksızlığı.
  dip not: kızların değeri yaş ile düşmez yaş ile artmadığı gibi. Yeter ki bir olgunluk çöksün içine ama bu olgunluk içteki çocuğu söküp atmasın yeni doğumlara gebe olsun bir kadın, açık olsun yeni heyecanlara ve kapalı olsun saçma heveslere. Fazla da merak etmesin her şeyi çünkü bir söz var buralarda ya meraktan ya merraktan...
  1 ... ayazmada takilan genc
 7. 7.
  oğlan dura dura goç olur, gızlar dura dura heç olur...
  6 -5 ... deli dana
 8. 8.
  Sübyancı tespiti.
  6 -3 ... bahar yagmuru
 9. 9.
  kadinlarin sarap oldugunu bilmeyen insan tespitidir.
  6 ... sinirlendigindekertebilenkele
 10. 10.
  yanlış tespit. kadın şarap gibidir yıllandıkça güzelleşir. altın lağıma düşse değerinden ne kaybeder hiçbir şey.
  9 -2 ... dedektif