1. 1.
    nerdeyse hiç yoktur. ya cilt deforme oluyor ya saç dökülüyor veye ikisi birden oluyor. maalesef 3 sene sonra bence bu insanlardan olacağım.
    2 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    Yalandır. Ne saçımdan bir tel eksildi ne cildimde bir yıpranma bar. Çevremdeki çoğu kişide böyle. Her kişinin bünyesi bir olmamaktadır.
    1 ... depapel
  3. 3.
    Yüksek ihtimalle ziki dalgasına denk zengin çocuğudur.
    1 ... ulkucuwolf
  4. 4.
    yav he he ondan gördüğümüz 25 yaşındaki bütün insanlar yamulmuş.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    Cevremde gozlemledigim kadariyla olmayan erkektir. Hepsinin saçlarının yanları gitmeye başlamış, ciltlerinin gozenekleri, karışıklığı on metre öteden görülüyor birde kendilerine gencim diyorlar.
    -4 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 6.
    Ne yazık ki 3 yıl sonra 25 yaşına,girmek korkunç üç sene sonra benim saçım dökülüp cildim yıpranmasa bile bunları yaşayan kartlarla aynın yasta olacak olmak korkunç hemde gençliğimi yaşayamadan.
  7. 7.
    Genetikdir. Bunun yanı sıra stresin falan da etkisi vardır.
    Misal 27 yaşındayım ama benim saçlarım dökülmedi ve uzatıyorum. göz kenarlarımda falan da hiç kırışma yok. ama lise arkadaşlarımdan benden 10 yaş büyük gibi duran kabak kafalar var bolca. Hatta 20li yaşlarının başında benden 5-6 yaş küçük olup benden az saçı olanlar da çok.

Ama benim de artık yavaş yavaş spor olayının üzerine düşüp vucudumu korumam lazım. Sporla falan 40'a kadar gideri olan tonla adam var. Saç yoksa da jason statham, vin diesel gibi takılırsınız siz de amk. illaki keanu reeves gibi olmak zorunda değilsiniz.
    1 ... eduardo elric
  8. 8.
    (#39803192)benim dedemin 80 yaşında öldüğünde bile gür saçları vardı babamında 50 yaşına göre saçları gür kardesminde benimde benim saçım dökülmeye ne farkeder üç sene sonra saçı dökük cildi kırışık 25 lik kartlarla ayni yasta olacağım hemde gençliğimi yaşayamadan.