1. 1.
    96 doğumlu olarak beni strese sokan durum. orta yas kapıya dayanmadan ilk aşık olmamı, bir sevgiliye sahip nasıl bir şey olduğunu tadabilsem. 92 çoğunluk ara bakıyorum adamın saçı dökülmüş cildi deforme olmuş 3 yıl geçip bende boyle olmadan bir sevgilim olsa bari ilk sevgiliyi ilk heyecanı 25 yaşına gelip kartlayinca yasamak istemiyorum katlayınca ill heyecanları yaşamanın hic bir anlamı yok hala geçmen yaşlanmalı ve 96 doğumlu olarak benim benim gençliğimin bitmesine üç yas kaldı.
    5 -8 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    o konuda 25 yaşa bende kırgınım.

Ne ara yıllar akıp geçiyor. Durdurabilmek imkansız gerçekten.
    6 ... topuzlu karyola
  3. 3.
    Yanlız, sevgilisi olmadan gençliğin bitmesine kalan 3 yıl çok aci verici umutsuz ve caresiz bekleyiş 3 yıl boyle geçerse 25 yaşına gelip kartladiktan sonra hic bir şeyin kıymeti yok.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    piremses yaşam koşulları, gamsızlık, iyi beslenme+spor birliğiyle 36 ya kadar yolu var.

25 ne ya? daha ne ki?
    5 ... corbadaksinekkanadi
  5. 4.
    Maalesef 3 sonra 25 yaşına giriyorum.
    Allahım beni böyle gençliğimi yanlız mutsuz geçirecekse niye canımı almıyor diye sordurtur. içinde aşkın sevginin, eğlencenin olduğu bir dünya yaratmış ama bunları gençken tadamadiktan sonra ne anlamı var bu sonsuz guzelliklerin 3 yıl da boyle geçecekse 25 yaşından sonra hic bir şey istemiyorum hic bir şeyin anlamı yok beni allahım kanser et kan kusa kusa aci çeke çeke inim inim inleye inleye geçsin sürünerek gebereyim ne anlamı var yanlız olduktan sonra sağlıklı olmanın ne yapayım 25 yaşına gelip kartladiktan sonra sağlıklı olmayı hic bir anlamı yok koca bir hic her şey.
    1 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  6. 5.
    Sırf sevgilisizlukten yanıyorsan fena.Hiç mi bir idealin, işin olmaz? Hayallerin için çalış çabala bu yolda karşına çıkanları ölç tart bir şeye çevir yoksa elin sikinde kanepede bekleyerek bir şey olmaz.
    ... nihilistefan
  7. 6.
    La millet 25 yaşında 80 milyon nüfusa sahip ülkeyi dolandırıp, 5.000.000 TL ile kaçıyor.

Siz ne diyorsunuz?
    7 -1 ... n dakota
  8. 7.
    ulan ne yitik insanlarsınız. 25 yaşındasınız ama 70 yaşındaki emekli maaşıyla geçinemeyen moruklar gibi söylenip duruyorsunuz. dedenizin yaşındaki insanlar bisikletle dünya turu atıyor bu ne paspallık. asalak gibi klavye başında ağlayacağınıza azcık kendinize çeki düzen verin.
    7 -1 ... eddie gluskin
  9. 8.
    fiziksel yaşa indirgenmiş olduğunu düşündüğüm genel geçer olmayan önerme. "kendini ne kadar genç hissediyorsan o kadar gençsin." demişti bir büyüğüm. o geliverdi aklıma birden.
    ... priyatna paznakomitsa
  10. 9.
    Bir söz vardı, insanın kendisine verdiği zararı, hiçbir kimse ona veremez, arkadaş bunun örneği yaşı genç olmasına rağmen orta yaş psikolojisine girmiş, 35 yaşına geldiğinde, 70 yaş sendromu yaşar, sonra burda mezara 5 dk diye başlık açar ilginçtir.
    Çözüm: sağlıklı yaşa, kendine saygın olsun, spor yap, kitap oku
    3 ... zindanc1