1. 1.
  sadece şehir efsanedir. 25 yaşında kadar ilişkiye girmeyen erkek yoktur. hiç olmadı boş boş gezinirken balkondan bi bayan eve davet edip şehvet dolu dakikalar yaşatmıştır.
  1 -5 ... fakir fabrikator
 2. 2.
  8 yıl sonra yaşarsam ben olabilirim.
  1 -2 ... degerli musteri
 3. 3.
  bu mudur budur;http://alkislarlayasiyoru...ini-sunup-kiz-arayan-genc
  2 ... saw07
 4. 4.
  oo 31 diosun..
  ... portakaloradakal
 5. 5.
  1 yıl kalmış, bakir olduğunu söyleyince dalga geçen bir arkadaş çevresi oldukça fazla ulan kerhaneye gidip ya da bir kızın duygularıyla oynayıp o anlık zevki yaşamaktansa ben yaşamamayı tercih ediyorum ama aşık olup iki tarafta ciddi duygular içinde yaşarsa o olur, 18 yaşında da olur sonrası ayrılığa varırsa işte o zaman kötü büyük ihtimal kızın ya da sizin hayatınızın içine sıçılır. Avrupa özentisi olsakta Türk kültürüne göre yaşıyoruz, tek komiğime giden kerhaneye gitmiş ya da bir kızın duygularıyla oynayıp bakireligini bozmuş bir erkeğin bakire kız ile evlenmek istemesidir. insanlığınızdan utanın lan biraz.
  8 -1 ... bufuz
 6. 6.
  ölmüş gömeni yok erkeğidir. bir gülme geldi. evet.
  3 -7 ... oytunkaran
 7. 7.
  31 yaşında bakir olanı tanıyorum dindardır kendisi az biraz hayatının kadınını arıyor sanırım gay değildir olsa duramazdı.
  ... yengecdonencesi
 8. 8.
  7-8 yıl sonra ki halimdir.
  (bkz: zina haramdır)
  ... schwarz und weisse
 9. 9.
  var. 30 yaşında arkadaşım hayatında hiç bir kadınla birlikte olmadı. adam kendini evleneceği kadına saklıyor. sadece helal olsun diyorum.
  ... ozzy osbourne
 10. 10.
  Büyük ihtimalle başarı kilidi açıldı diye 5 sene sonra bana gelecek bildirimdir.
  ... bosdusunce