bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    imkansız denilesi olaydır. çünkü kamışa su 13 yaşında yürüse 12 senede kesin kopr elinde kalır adamın.
    9 -9 ... qb1903
  2. 2.
    (bkz: o kadar saçmalamak ki zaman kırılması olması)
    7 -1 ... double cross
  3. 3.
    Mastürbasyonun yaşı mı varmış ki diye sorulası durum.. Hatta daha da ileri gidip ''biri bana öğretsin nedir üst yaş sınırı bu iş için'' diye devam edilebilir..
    3 ... king
  4. 4.
    isterse birileri ile birlikte olur; isterse masturbasyon yapar. toplumsal motif sinirlari disina tasmayan masturbasyonun utanilacak bir yani olmadigi gibi, 38 yasinda olup da esinden / sevgilisinden bir sureligine uzakta yasayan ve iliskisine saygisindan ihtiyacini boyle gideren bir erkek pekala olabilir. cinsel iliskiyi 'kiz dusurmek' olarak isimlendirmiyor olabilir. fikir-zikir korelasyonu iste..
    13 ... shreddinger
  5. 5.
    - mecusittin abi naber abi karı kız varmı
    + yok be olm otuzbire devam
    - abi kopamayasın dikkat et
    + ulan puşt, profesörüyüm ben bu işin kuru, sabunlu, tükürüklü her türlü tam kıvamında yaparım.
    - bravo abi büyük meziyet
    2 -5 ... qb1903
  6. 6.
    eşi adetliyken zina yapmayıp asılan erkektir.
    6 -5 ... ankarakarakedisi
  7. 7.
    bencil erkektir.

kadınlardan aldığı zevkle kendınden aldığı zevki kıyaslayamaz, kendisi mükemmeldir. güvensiz de bir kişiliği olabilir.

psikolojide incelendiğini duymustum.
    2 -1 ... myxomatosis
  8. 8.
    masturbasyonu bi nevi eziklik sayan bünye için inanılmaz harekettir.
    2 ... niketre
  9. 9.
    bu yaşa gelip de milletin mastürbasyonuyla uğraşan zihniyetten daha anlamlı bir harekettir. kime ne,isteyen istediği yaş da mastürbasyon da yapar istediği kişiyle de sevişir.
    2 ... annemin sigaralari
  10. 10.
    eşleri hamile olan erkeklerin sıkça başına gelen durum.
    ... illetyus