1. 1.
    25 yaşına yaklaşık 3 yıl kalan biri olarak merak ettiğimdir. 25 yaşında orta yaşlı bir erkeğin şaçı hala gür, cildi 18 yaşındaki biri gibi taze, pürüzsüz olabilir mi yüzünde 20 yaşndaki bir erkek gibi yüzünde parlaklık olabilir mi? ben hayatımda hiç aşık olamadığım ve gençliğimi yaşayamdaığım için yaşlanmaktan çok korkuyorum ve çevremdeki 25 yaşındaki tiplere baktığımda bunalıma giriyorum çünkü hayatımda bir kere bile 25 yaşında hala genç görünebilen bir erkeğe denk gelmedim.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    (bkz: derdini sikeyim)

ağlayacağına gençliğini yaşa amk.
    3 ... fennafillah
  3. 3.
    Asla değildir. Ne yazık ki 25 yasında bütün erkeklerin saçları dökülür, ciltlerinin parlaklığı gider, cilt kırışmaya başlar, surattaki o genç ifade gider.
    1 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    25 yas erkeklerin cirkinleştiği, mature kıvamına geldiği yastır. Allahım o yasa bu şekilde yalnız geleceğime ölürüm daha iyi.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    bir erkek 30 yasindan sonra erkege benzemeye baslar.

30 a kadar tuhaf yuz hatlari olan egri bugru ilginc bir tiptir.
    4 -2 ... wake up neo
  6. 6.
    Yalancısınız lan hepiniz 30 yaşında bütün erkekler kartlasir,saçları dökülür cildi kirisir 20 yasında bir erkek ise gencecik çıtır görülür yüz hatlarıda gayet orantılıdır, eses otuz yaşında yuz hatları eğri büğrü olur burun büyür cilt matlasir 30 yas deformasyonu ile kırışan cildiniz ile kirlasan saçlarınızla karizmayim diye kendinizi kandırmayın. Ayrıca protez saçlı, elli tane bakım yaptıran doğal haliyle yüzüne bakılmayacak aktörlerin falan fotoğraflarını paylaşıp bak genç görünüyor demeyin sakın.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    erkekler 30 sonrası en elit hallerine gelirler.

oturaklı hal budur.

genç, ham bir zibidi asla karizmatik değildir.
    -1 ... muhendis tarihci
  8. 8.
    Mümükün efenim.

Ayyy 25 yaşı da dinazor yaptınız ya artık yuh anasını satayım.
    2 ... primer bond kompozit