bugün

Çünkü 25 yaş dönüşü olmayan yetişkinlik çağıdır, zıpır genç triplerine gelmez.
şu anda o kart dediğiniz 25 yaşıma dönmek için neler vermezdim. yaşınızın ve hayatınızın kıymetini bilin, her yaşın tadını çıkartarak yaşayın.

bu arada 25 kart filan değildir, aksine hala genç ve hatta çocuk sayılırsınız.
bir gün bu ipneler bizi sikecek diye hiç düşünmemiştim 30 lularla dalga geçerken. pılını pırtını topla siktir git moralimi bozdun.
Kardeşim artık, başlığa bakarak direkt senin olduğunu anlıyorum. Bunu ciddi sorun haline getirdiysen profesyonel bi yardım alabilirsin.
bir tirrek klasiği daha.

dostum sana güveniyorum, şu 25 yaş zirvesinde kalmayı sağlayacak iksiri bulacaksın sonunda. tabi burada birinin elinde kalmaz sağ kurtulursan.

25 yaş bir dönüm noktası bu doğru. çeyrek yüzyıl yaşanmışlık işareti.önceden 25 yaşlarında 2-3 çocuklu anne baba olunuyormuş. 40 yaşındakinler torunların mürüvvetini görüyormuş.

şimdi insan ömrü uzadıkça 25 yaş ergen sınıfına düştü.

dostum tirrek bu sürecin biyolojik bir açıklaması var. araştırmaya inan bulacaksın. bulduğunda bizimle paylaş bilgilenelim.
93 doğumluyum, önler açıldı benim de. tırrek arkadaş gibi triplere giriyorum bazen de geçen arkadaşla sinemaya gittik, saçma bir korku filmiydi. oradaki abla kimlik görmek istedi çünkü 18 yaş sınırı varmış.
yohamına dememle beraber aşırı da mutlu oldum. ulan böyle küçük şeylere seviniyormuşuz bunu da görmüş oldum.
Çoluk çocuk sorusudur. Adı üstünde genç çocuk değil. Büyüyünce anlarsın ergen. Evet.
25 yaş genç değilse biz ölelim madem .bir erkek olarak 25 yaş hatunlarını çekici ve çıtır buluyorum. Halt etmiş bunu diyenler.
Sözlüğe yazar olma yaşının 12 ye indiğini gösteren durum tespitidir.

25 yaşındakilere amca diyecek yaşta olunursa, ee haliyle normaldir efendim.
kadınlar için; yüzüne olur olmadık markaların zararlı kozmetik ürünlerini sürüp sürüp çıkmak.

her iki cinsiyet için; sağlıksız ve düzensiz beslenme.

bunlar sizin hayatınızda yer almıyorsa o zaman cevap genetik.

ayrıca kart ne ya!!
ruhen yaşlananlar kronolojik yaşlarından fazla gösterirler.
Beni üzen başlık.
abartısız söylüyorum bir çoğu ile yan yana gelince bizim jenerasyondan daha yaşlı duruyorlar. saçları beyazlamış olan var saçları dökülmüş olan var cildi kırışmış olan var gözlerinin altı torbacı modeli olmuş var fiziken bitik olan var. olm ne derdiniz var ne yaşadınız ki daha 25 yaşında 40+ gibi görünmeyi başardınız lan.
Ben bir çoğundan genç duruyorum yeminle.
Sexten sonra insanlar amacını tamamlıyor. Amacı kalmıyor.
Sinek kaydı traş olunca sen 20 yaşında mısın diyorlar...

Kart diğilim.