bugün

güzel bitmiş maçtır. unutmadan anonsçu az daha "akatlardan sayı haberi var, 67 69" diyecekti. biz efesliler inip susturduk.
fenerbahçe ülker in 72-70 kazanarak renkten renge giren bukalemun sürüsünü susturduğu maç olmuştur.diğer takım taraftarları dilleri dışarda beklemekteydi efesin kazanması için ama olmadı.artık bir daha ki maça efesin taşaklarını tutarsınız yapacak bir şey yok gençler.
taraftar diye geçinen garip bir güruhun fener leyhine çalıntı marşlar söylediği maçtır. oradaydım ben, abdi ipekçi'deydim. maçı efes'in pota altında olmaması fener'e verdi. e sen son topu enders arslans ile kullanırsan? gayet de iki sayı farklı kaybedersin sevgili efesim.
gasper vidmar özellikle ikinci yarıda fenerbahçe kariyerinin en iyi maçını oynamıştır. roko ukic özellikle son çeyrekte yaptığı basit top kayıplarını bitime çok az bir süre kala attığı kritik üçlükle kapattı. son hücumda mirsad'ın ender'in topunu kesmesi ise fenerbahçe ülker'e galibiyeti getirdi. efes'in geri dönüşü gerçekten iyiydi. smith efes'i oyunda tutmak için elinden geleni yaptı ama bu geri dönüşe rağmen fenerbahçe ülker maçtan hiç kopmadı ve seriyi 2-1'e getirdi. üçüncü maç perşembe günü yine abdi ipekçi spor salonunda oynanacak...
fenerbahçemizin biranın kapağını biraz daha sıktığı maç olmuştur.
fenerbahçe'nin kazanırken * araya giren diğer takım taraftarlarını da götürdüğü maç.
(bkz: fenerbahçe öpsün diye sıraya girenler)
Efese 2,5 H verilen maçtır. Sağolsunlar kuponumu yatırdılar 0,5 sayı ile.
(bkz: basket bu kapağın altında)
tanım:fenerbahçemin seriyi 2-1'e getirdiği maçtır.
(bkz: efes pilsen kapağı)
çabuk unutulan 2-2'nin ardından hatırlatılmak üzere durumu 2-1 'e getiren karşılaşma.
fenerbahçemizin kazandığı, pek keyifli bir maç olmuştur.
(bkz: her yerinden öpüyorum mirsad)
roko leni ukic'in kritik sayısıyla fenerbahçe ülker'imizin kazandığı ve seride 2-1 öne geçtiği karşılaşmadır.
tbf nin salak sayfasından takip etmek bile zevkli olan maç.
rakocevic'in son 2 saniyede eline gelen topu alışık olduğumuz üzere rakipe armağan etmesiyle maç fener'in galibiyetle sona erdi.
rakocevic'in az önce son saniyelerde fenerbahçe'ye avantaj sağladığı maç.
son 11 saniyesine fb'nin 72-70 önde girdiği karşılaşma.
12sn'de efes'imin bir 3'lük çakmasını ve ardından da hemen bir anons yapılmasını istediğim karşılaşma ! malum fenerliler alışık bir kere de efes için şapşallaşsınlar!
(bkz: yok mu)

lan şaka yaptım skytürktivibu'dan seyrediyorum, evde 2 tane televizyon var... Ama sağolun cümleten.
az önce ukic'in 3 metrelik bir reverse'üne tanık olduk. skor eşitlendi.
müthiş maç oluyor gerçekten. an itibariyle bir fark var, 69-68. ikidir fenerbahçe farkı açmaya başlıyor efes yakalıyor.
charles smith son 1 dakikada kaydettiği 6 sayıyla kopmakta olan efes'i maça geri döndürdü. son zamanlarda izlediğim en keyifli basketbol maçlarından biri.

edit: 8 oldu bir de smaç yaptı charles smith hem de 2.13'lük semih erden'in üzerinden.
3. çeyreği efes pilsen'in 55-53 üstünlüğüyle sona ermiş maç.
fb ülker'in mükemmel bir oyun oynadığı maç. demek ki dopingsiz olmuyormuş.
bugün saat 20:00 de abdi ipekçi spor salonunda oynanacak final serisinin 3. maçı.fenerbahçe bu maçı kazanarak seride durumu 2-1 yapacak.