1. ?.
  ntv*' de saat 3: 30 da başlayacak olan doğu konferansı playoff finali 3. karşılaşması. karşılaşma detroit pistons' ın sahasında oynanacak.
  ayrıca...
  (bkz: go celtics)
  1 ... cofdi
 2. 1.
  serinin üçüncü maçı, iki maç sonunda seride durum 1-1'dir.
  1 ... juan pablo sorun
 3. 2.
  finalde pistonsı görmekten sıkılmış insanlar olarak yürü be boston diyoruz. hangi nba sever yıllardır lakers-boston finali beklemiyordu ki?
  2 ... oropher
 4. 3.
  bu sefer izleyeceğim. deplasmanda aldığı galibiyet ile detroitin iyice gaza geldiğini dolayısıyla kazanacaığını düşündüğüm maç. umarım göt olur kalırım.
  2 -1 ... jordan pippen rodman
 5. 4.
  gayet zevkli ve çekişmeli geçecek olan maçtır.
  ... alone with everybody
 6. 5.
  ayrıca tarihi yanlış girilmiştir, amerikada tarih hala 24 mayıs 2008dir.biri arasa ileride bu maçı bulamayacak.
  an itibariyle başlamıştır.
  edit: bunu niye kötülediniz be??? hayır kardeşim 24ünde oynandı bu maç...
  2 -2 ... jordan pippen rodman
 7. 6.
  rajon rondonun ayakkabısının fırladığı maç, an itibariyle 3 dk 30 saniye geride kaldı ve 11-2 boston önde.
  1 ... jordan pippen rodman
 8. 7.
  ilk periyodu bitmiştir. celtics maça 11-0lık bir seriyle başlamıştır.skor 15-4 iken kgnin faul problemine girmesiyle detroit ardarda sayılar bulmaya başlamış, ray allen da 2. faulünü alınca,tüm setleri bozlulan celtics karşısında detroit (biraz da sam cassell ve posey'in desteğiyle) 13-0lık bir seriyle 17-15 öne geçmiştir. daha sonra dafaullerle ve sam cassellin üçlüğüyle boston 25-17 ilk periyodu üstün kapatmıştır.
  1 -1 ... jordan pippen rodman
 9. 8.
  kaan kural'ın boston'a boston dediği maç... yok lan hani normalde bastın diyolar ya, amcam bayaa bayaa boston diyo, ilginç.

  skor itibariyle belki ama oyun itibariyle çekişmenin olmadığı maç, umarız kıran kırana bir maça dönüşür de zevk gelir biraz.
  1 ... izmirli ispanyol
 10. 9.
  ilk çeyreğini boston 25-17 önde tamamladı. san antonio spurs ile beraber nem kaptığım ikinci takım olan detroit'in kaybetmesini büyük bir istek ile bekliyorum.

  takım anlayışı defans üzerine kurulu ve oyunu çirkefliğe taşıyan takımlardan oldum olası nefret ettim. ve detroit bu konuda yerini haketti. özellikle 2004 yılındaki olaylı indiana maçı ile beraber taraftarı da ne olduğunu gösterdi.

  detroit sevgimi! başka bir entrye taşımak üzere maça dönüyorum;

  kevin garnett, richard hamilton'ın karaktersizliği sayesinde çok erken 2 faul aldı. ilk çeyreğin ortalarına doğru eksikliği çok hissedildi ve 11-0 önde olduğu maçta 17-15 geri düştü. boston'ı toparlayan silik oyuncu posey oldu. sam cassell pastanın üstüne biraz krema koyarak, çeyreği boston adına 25-17 ye getirdi.

  chauncey billups haricinde bir tane bile delikanlı oyuncusu olmayan detroit'in maç sonunda yenildiğini görmek istiyoruz.

  yürü be boston.
  3 -1 ... ornek cozumlu soru bankasi