1. 11.
  hangi hayvanin hosuna gidip, teror lehine yazacak diye basinda bekledigim konudur.
  1 ... gedikpasa
 2. 12.
  milliyetçilikleriyle bilinen çerkezlerin yoğun bir nüfusla yaşadığı bir şehirde provokasyon amacıyla yapıldığı kesin olan her şeyiyle çok manidar şerefsiz bir olay.

  edit: intihar bombacılarının esas hedefi başkaymış.yorumumuzun altı boşaldı.
  1 ... tuttugunu koparan adam
 3. 13.
  saat 10.00 sıralarında gerçekleşen.
  Kahramanmaraş il sınırı yakınında polis kontrolünden kaçan iki kişi Emniyet Müdürlüğü binasına otomobille girmek isteyince güvenlik güçleri ateş açtı.
  ... duman6kelimeler
 4. 14.
  istihbaratın çalışıp çalışmadığını sorgulatan olaydır. yahu adamlar yurdun merkezine bomba yüklü araç sokmuşlar kimsenin haberi yok mu? o bombayı kayseri de çarşıdan mı aldılar? o bomba nerden geldi kayseri ye gelene kadar kimsenin neden haberi olmaz o pkk lı itler oralara gelene kadar hiç mi açık vermediler neden takip edilmediler. bakan çıkmış güç kaybeden pkk dan değişik saldırılar bekliyoruz çırpınıştır bunlar diye iki gün önce açıklama yapıyor madem bekliyorsun önlemleri neden almıyorsun? daha bir dolu bilinmeyeni olan kahpe saldırı.

  allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun.
  1 -1 ... vinter is coming
 5. 15.
  meclisteki pkklıların bu olaya ne yorum yapacağını merak ettiren iş. o değilde garip bir milletiz. bir taraf sadece asker ve polisle legal bir mücadele verirken diğer taraf çoluk çocuk karşında. o zaman hemşehrimhiç kusura bakma sen de çoluk çocukörgütlenip bunlar ne yapıyorsa aynısını yapacaksın. diyarbakır hakkari mardine devlet destekli türk göçü yaptıracaksın. büyük şehirlerde halk olarak sen de taşı eline alacaksın elinde molotof suratındapuşi olana karşı kusura bakmayın kim ne derse desin bu mücadele ancak böyle yapılır şu aşamadan sonra.asker polis ne yapsın karşısında molotof bomba mayın kalaşnikof sıkan bir çete var sen her sıktığın merminin hesabını veriyorsun savcılara.kusura bakmayın onların istediği zaten bu diyebilirsiniz ama bundan başka metod göreniniz varsa söylesin. böyle böyle nereye kadar nitelikli insan kaybetmeye devam edeceğiz?hükümetin aynı israilin filistinde yaptığı gibi doğu illere hatırı sayılır bir türk göçü projesinin üzerinde çaba göstermesi lazım.zaten nüfus dengelenince hadiseler durur.
  ... vigilante8
 6. 16.
  bu bombalama bir mesaj idi sanırım, cumhurbaşkanımız abdullah gül'ün memleketi olması daha dikkat çekici, derin oyunlar oynanıyor memleket üzerinde, polislerimize allahtan rahmet , yaralılarımıza acil şifalar dilerken kayseriye de derin geçmiş olsun diyorum.
  lanet olsun terör.
  ... mukukulu
 7. 17.
  içimizi yine dağlayan hain bir saldırıdır. umarım 2 şehit polisimiz haklarını bize helal eder. nasıl bir devletiz, nasıl sabırlı bir milletiz inanması çok güç. yıllardır yaptığımız tek şey sınırlarımız içinde bize yapılacak hain saldırıları beklemek evet eli kolu bağlı sadece beklemek.
  hakkınızı helal edin şehitlerimiz helal edin...
  -1 ... alwayspiizbecauseizmitliyiz
 8. 18.
  yaklaşık 20 kişinin yaralandığı, 1 polisin şehit olduğu ve asıl hedefin kayseri olmadığının söylendiği patlamadır.
  ... yirmiikion
 9. 19.
  "binlerce yıldır ezilen halkın kendilerinin özgürce yaşayacağı bir ülke kurmak uğruna" ironi yapıcaktım bu cümleyle girerek fakat buradan daha ilerisi gelmedi içimden. ironi bile olsa da gelmedi. hiç bir küfür tanımlayamaz bunların gerçek sıfatını. sonu bitene kadar öldürülmeli soykırım uygulanmalı.
  2 ... ruyaqibi
 10. 20.
  vatan sağolsun. başındakileri zaten sikecekler birgün.
  1 ... gordonlevyeliman