1. 49.
  pınarbaşı emniyet müdürlüğü'ne yönelik bombalı saldırıyı organize ettiği ileri sürülen bir teröristin suriye'ye kaçmak için bdp'den yardım istediği iddia ediliyor.
  ... recomax
 2. 48.
  25 mayıs 2012 kayseri de canlı bomba saldırısı
  ... recomax
 3. 47.
  bombalar suriyeden gelmiş:
  25 mayıs 2012 kayseri de canlı bomba saldırısı
  25 mayıs 2012 kayseri de canlı bomba saldırısı
  ... recomax
 4. 46.
  25 mayıs 2012 kayseri de canlı bomba saldırısı
  ... recomax
 5. 45.
  şehit insanların yaralı kadın ve çocukların gıyabında fikir yürütenleri gösteren acı terör vakası. Hangi imam ordusu içine çocuk barındırıyormuş neredeymiş o ordu madem bu kadar battı sana o ordu git oy verip başına geçirenlere diş geçir kendini, derdini anlat destek olma birilerine; hainlerle, salakları birbirine karıştırma herkesi de aynı kefeye koyma göğüs kafesindeki kırmızı organı başka bir tarafın ile karıştırma. Olayın içinde terör kelimesi geçmesine karşın hala bik bik bik konuşma. Güya demokratız değil mi? Barış önemli değil mi? Herkes eşit değil mi? hadi ordan arkadaşım sen git devrim falan yap.
  (bkz:
  http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=28712138)
  ... kroleybus
 6. 44.
  asıl hedef nereydi... haber bültenleri sürekli bu soruyu irdeliyor. asıl hedef ebenizin amıydı orospu çocukları, istanbul'a, izmir'e ve ankara'ya bir bok olmasında, anadolu'da yaşayanlar ölebilir.
  3 ... ankakusu
 7. 43.
  uludere olayını iki durup bir piyasaya süren sözde özgürlükçü sözde insan hakları uzmanlarının çıkıp ne yorum yapacaklarını merak ettiğim bir olay. Kaçakçılık yapan bir kaç şerefsizin haklarını bukadar gündeme getirip haklarını savunan yazarlar , 18 sivil vatandaşa da sıçrayan bu olaya nasıl bakacaklar. Sözde aydınlar neden şehitlerimizden bahsetmezler , neden çıkıp birkaç çapulcunun haklarından bahsederler ? O sözde aydınlar şimdi çıkıp haktan adaletten bahsetsinler bana kendi türk evlatlarımın hakkından canından bahsetsinler. Ama bahsetmiyecekler, yine yak hukuk adalet diyip bana şerefsizlerin haklarından bahsetcekler ve hakçı hukukçu özgürlükçü olacaklar.
  ... bsatellitea
 8. 42.
  mekanları cennet olsun, ailesine allah sabırlar versin.
  bu saldırı devlet erkanına bir ders olmalı hatta medyada tartışılmalı.
  polisin jandarmanın acilen kanunen ve teçhizat açısından güncellenmesi gerekiyor.
  bu araç kahramanmaraş'ın ilçesinde jandarma personeline çarpıp kaçıyor ve kayseri pınarbaşı ilçesinde ilçe emniyet müdürlüğünde patlatılıyor. jandarma personeline çarpıyor yahu, bu adam kolluk kuvveti. orospu çocukları kasten yaralamaya, adam öldürmeye tam teşebbüs ediyor ama jandarma ve polis silahını kullanamıyor. düğün konvoyu misali bir şehirden diğerine araç kovalanıyor sadece. korkuyorlar. açtığı ateş sonucu endi hayatının kararmasından korkuyor. medyaya malzeme olup kendisini ve ailesini perişan etmekten korkuyor.
  bu araç bomba yüklü değilde, sarhoş bir sürücü tarafından kullanılıyor olsaydı. bu şekilde düşünün.
  jandarma yada polis ateş ederek bu aracı alsaydı ve araç da bulunan birisi yaralansa yada ölseydi sonucu ne olacaktı?
  bizler sözlüklerde pis kaka polis-jandarma, medya aynı şekilde polis-jandarma şiddeti, tek suçu alkol almak olan genç cemaatin askerlerince öldürüldü demiyecek miydik bu şeklinde nefretimizi kusmayacak mıydık?
  bu adamların içi gerçekten çok zor. bodoslama çalışıyorlar, sistemsiz, karşılıksız. kanunlar yetersiz, kanunlar bu adamlara yardımcı olmuyor. bu adamlar kendini korumaktan aciz. kendisine yada arkadaşına çarparak öldürmeye çalışan aracı bile durdurmaktan acizler.

  jandarma-polis araç kovalıyor, peşindeler. kaçan araç vw passat. bu aracı jandarma ford transit connect, renault 12 ile mi yakalasın, polis peşine fiat doblo ile mi takılsın? elbette emniyette ve jandarmada yeterli araçlar var ancak bakarsak bu araçlara genelde rütbeli personelin altında makam aracı, kendisini evden alır ordan işe gelir, eşini alışverişe, çocuklarını okullarına götürmede kullanılır bu araçlar ama sokakta çalışan personele fiat doblo, ford transit connect verilir. yahu bu adamlar hafif ticari araçla vw passat'ı yakalayabilir mi?

  nedir kolluk kuvvetinden kaçmanın cezası, caydırıcı mıdır?
  dur ihtarına uymamanın cezası nedir bilen var mı ? hergün onlarca araç polisin-jandarmanın dur ihtarına uymaz kaçar.
  kimisi sarhoştur, kimisi ehliyetsizdir, kimisi hırsızdır, kimisi bu şekilde bomba yüklüdür.
  kolluk kuvvetlerinin eli kolu bağlı. silahını belinden çıkarmaya korkuyor. polisten askerden kaçmanın cezası ne ? hiç bir şey. bu boktan durum bugün bir cana onlarca yaralıya neden oldu.
  insan hakları peki bu adamları hakkı yok mu ? onlar insan değil mi?
  ölmeyi mi hak ediyorlar?
  2 ... larende
 9. 41.
  allah türk milletini bu tür saldırılardan korusun. bu şerefsiz hainlerin leşlerini görmek isteriz sokaklarda biz şehitlerimizi değil. şehitlerimize allahtan rahmet ailelerine sabır diliyoruz.
  ... erenika
 10. 40.
  1 polisimizin şehit olduğu 18 kişinin yaralandığı hain olaydır.
  ... mjturktanju