bugün

nisan sonuna kadar okulların tatil edileceği, kamu ve özel sektör çalışanlarına esneklik sağlanacağı toplantıdır.
walla sadece turkiyenin degil tum dunya icin komunizme gecmek icin en uygun zamandir, derhal sokaga cikma yasagi ilan edilmeli ve devlet tum ozel isletmelere el koymalidir...
Fahrettin koca’nın girizgahta olduğu açıklamalar silsilesi. Ne diyecek bakalım. Evet.
sokaklar, marketler fln insan kaynıyor.. halktan gerçekleri saklayarak çok büyük bir felaketin önünü açıyorlar, hiç kimse içinde bulunduğumuz durumun farkında değil..
bu halka acı çeken insanlar, yoğun bakım görüntüleri, ceset torbaları, yalnız gömülen cenazeler göstermek gerek..

çözüm hastalığa yakalanmamak?? ahhahsgdsaa yarra yemişiz geçmiş olsunn.
Yaklaşık 1 dk boyunca hastalığa karşı çok önemli bir silahımız var diye anlattı anlattı sonunda da “hastalığa yakalanmamak” dedi.

Eğer en büyük silahımız buysa vay halimize.
Hic yakismadi. Cami’lerden okunan dua ne oldu? O koz degil mi?
görsel
Okulların tatile devam etmesi şeklindedir.
görsel
görsel
Milli Eğitim Bakanı ücretli öğretmenlerle ilgili alenen yalan söylüyor. Beklemiyordu böyle bir soru.
▪️Sağlık Bakanlığı Türkiye Geneli Koronavirüs Tablosu'na göre vaka sayısı 1872, yoğun bakım hasta sayısı 136, entübe hasta sayısı 102, iyileşen kişi 26.
Bilerek, kasten ANA HABER saatlerinde ekrana çıkıp boş atıyorlar, primetime'i meşgul ediyorlar.
Cami’de bos oturan imamlari takir takir oduyorlar ama... bunlara oy veren ogretmenlere svihs! Kalanlara cok gecmis olsun cok...
görsel
Kendinizi halsiz mi hissediyorsunuz, öksürüyor musunuz, ateşiniz mi var ? Tolstoy okuyun.
Ben düğün yapıcam virüs ne zaman gidecek diye soruyor gazeteci. Bu ülkenin en büyük sorunu yandaş medyadır, basındır.
sağlık bakanının kulağına biri birşeyler söyledi, bakan direk ekrana baktı. oturduğum yerde doğruldum aq.
Muhalif bir soru geldiğinde Bakanın arkasında hemen şu adam belirip foto çekiyor.
görsel
Hiç tatmin edecek cevaplar verilmeyen kararlardır.

- üniversiteler açılacak mı?
+ onu yök açıklayacak ( e o zaman yök başkanını da çağıraydınız)

- özel sektör çalışanları mecburen işlerine gidiyorlar kamu da çalışanlara yapıldığı gibi bir uygulama yapılamaz mı?
+ işverenlerin bir uygulama yapmasını temenni ediyoruz, umarım onlarda bir şeyler yaparlar

Minvalinde soru ve savuşturmalarla geçmiştir.

Ya başka zaman ali kıran baş kesen oluyorsunuz da söz konusu işverenler olunca neden temenni ve ummakla geçiyorsunuz.

Dip not: valla ben sürekli home office çalışıyorum.
görsel
güncel Önemli Başlıklar