1. 1.
    hdp ağzıyla broşür hazırlayıp 'halkı ayaklanmaya çağırıyoruz, kürdistan vs.' yazdıktan sonra altına chp, iyi parti, saadet partisi ve hdp'nin logolarını koyarak 'millet ittifakı' yazma ve araba sileceklerine bu broşürleri bırakma şerefsizliğidir.

şüphesiz bunu hangi orospu çocuklarının yaptığını iyi biliyoruz. hdp asla böyle bir broşür çalışması olmadığını açıklarken, saadet partisi antalya il başkanı ise 'tarih böyle bir şerefsizlik görmemiştir' dedi.

işte o orospu çocukluğu;

25 mart 2019 antalya yerel seçim şerefsizliği

kaynak: https://www.sozcu.com.tr/...rdistan-haritasi-4121102/
    24 -9 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Ankara duvarlarına 'biji mansur' yazan kişinin akapeli belediye müdür yardımcısı çıkmasını akıllara getiren şerefsizlik.
    8 -4 ... alkolik oldum
  3. 3.
    Ulan hangi şerefsizin aklına geldi acaba?
    5 -1 ... cay tozu
  4. 4.
    3 oy için karısını satacak kesimin yaptığı şerefsizliktir.
    9 -2 ... ulkucuwolf
  5. 5.
    kime göre neye göre? hdp adına yazılan bu ifadeleri hdp desteklemiyor mu? yani azıcık akıllı olun kardeşim.
    3 -6 ... nickbulurkenhepzorlanmisimdir
  6. 6.
    şerefsizlik bunlar için artık ibadet olmuş.

duvara zulüm 1453 de başladı yazdıranlar kimse, ankara da "yavaş yavaş devrim" yazdıranlar kimse bunlar da aynı şerefsizler.
    2 -1 ... uzakyolun yolcusu
  7. 7.
    fedonun oyunudur

yersen.
    ... kazangap
  8. 8.
    broşürde yazılanlara bakılırsa pekte söylemeyecekleri şeyler değil.
    3 -4 ... ozzy osbourne
  9. 9.
    ölülere oy kullandıran adamlar bunlar. oy için karılarını satsalar beni şaşırtamazlar.

ben 7-8 yıl önce bahçeşehir atatürk lisesi’nin zemin kat erkekler tuvaletinden yanmış/yanarken sönmüş mühürlü chp oylarını kendi ellerimle topladım.

tarih yazıyor hepinizi.
    4 ... deep house
  10. 10.
    Antalya barzolarının oyunları amk.
    1 ... deniz kusu