bugün

hdp ağzıyla broşür hazırlayıp 'halkı ayaklanmaya çağırıyoruz, kürdistan vs.' yazdıktan sonra altına chp, iyi parti, saadet partisi ve hdp'nin logolarını koyarak 'millet ittifakı' yazma ve araba sileceklerine bu broşürleri bırakma şerefsizliğidir.

şüphesiz bunu hangi orospu çocuklarının yaptığını iyi biliyoruz. hdp asla böyle bir broşür çalışması olmadığını açıklarken, saadet partisi antalya il başkanı ise 'tarih böyle bir şerefsizlik görmemiştir' dedi.

işte o orospu çocukluğu;

görsel

kaynak: https://www.sozcu.com.tr/...rdistan-haritasi-4121102/
Ankara duvarlarına 'biji mansur' yazan kişinin akapeli belediye müdür yardımcısı çıkmasını akıllara getiren şerefsizlik.
Ulan hangi şerefsizin aklına geldi acaba?
ölülere oy kullandıran adamlar bunlar. oy için karılarını satsalar beni şaşırtamazlar.

ben 7-8 yıl önce bahçeşehir atatürk lisesi’nin zemin kat erkekler tuvaletinden yanmış/yanarken sönmüş mühürlü chp oylarını kendi ellerimle topladım.

tarih yazıyor hepinizi.
Ak parti karaktersizliğini ve şerefsizliğine yakışan eylem. Gerçek olması veya olmaması bu şerefsizliği değiştirmiyor.
hile hurda türlü türlü oyunlarla yine alacaklar sonuçta. işleri bu. dürüst, adam gibi görünüp içten içten kuyu kazmak. oy aldıkları kitlede üniversite mezunları çok çok azdır bundan eminim.
Yaraklara geleceklerini sezmişlerdir.
Mantıken akp' nin de işi değil. Ayrıca yıllardır terörist cenazelerine katılıp hdp asla terörist değildir diyenlerde hdp milletvekilleri. Akp ' yı zan altında bırakmak için yapmış olabilirler. Hdp gibi şuursuz bir partiden her şeyi beklerim.
(bkz: provokasyon)