1. 1.
    kahramanmaraş tan yozgata dönerken inişte kaza geçirdiği olaydır.
    2 -1 ... thug life nigga
    #4921847 :)
  2. 2.
    helikopterde bulunan iha muhabirinin '''iha muhabiri dışında herkes öldü. (allah korusun)''' şeklinde geçtiği kaza haberidir.

kaynak : iha

http://www.milliyet.com.t...Date=25.03.2009&b=IHA muhabirinin sok iddiasi&ver=77
    3 -2 ... eurasian
    #4922190 :)
  3. 3.
    üzücü bir olaydır.Can kaybının şu an için olmaması da sevindirici.
    4 -3 ... bugun variz yarin yokuz
    #4922247 :)
  4. 4.
    gittikçe can sıkıcı bir hale gelen kaza. her zaman gelişen teknolojiden, haber alma olanağından bahsedilir. ama bu olayda en az 100 tane senaryo 50 tane kesin olduğu söylenen farklı açıklamalar orataya atıldı ve elde var şu an sıfır. hala helikoptere ulaşılmamış. bence olayın arkasında sanki gizli bir güç var ya da muhsin yazıcıoğlu kaçırıldı. en nihayetinde aslında hiç kaza olmamış bile denilirse ben şu saatten sonra şaşırmam.
    9 ... franco86
    #4922336 :)
  5. 5.
    bilinçaltmızda arkasında birşeyler vardır şeklinde düşünce bulutları oluşturan kazadır. allah hepsine acil şifalar versin.
    7 -2 ... xargn
    #4922352 :)
  6. 6.
    henüz kaza bölgesine ulaşılamamış olan kazadır.

dileğimiz ve dualarımız muhsin yazıcıoğlu ve beraberindeki arkadaşlarının çocuklarına bağışlanmasıdır.

edit: ulan bunu da eksilediniz ya, insanlığınızdan utanın diyorum. insanların çocuklarına ve ailesine bağışlaması için dua ediyoruz. bunu bile anlayamadığınız için yazık size...
    18 -4 ... mrrepla
    #4922484 :)
  7. 7.
    ortada bir şeylerin döndüğü kesin olan kaza. belki de kaza bile bir süs? sürüyle haber geliyor, hepsi birbirinden farklı. bir şeyler örtülmeye çalışılıyor ama ne? bir takım karanlık güçler yine iş başında! aaaghhh! la noliy? gümps!!
    4 -3 ... maturin
    #4922548 :)
  8. 8.
    Temennimiz ölü olmaması.Ayrıca enkazın hala bulunamayışı ilginç.
    3 -2 ... bugun variz yarin yokuz
    #4922633 :)
  9. 9.
    allah yardım etsin. insallah bir şey yoktur. sadece ufak tefek kırık falan ancak olay biraz garip bir ton değişik bilgi var. sanki bu olay baska bir seyi ört pas edilmek için paravan niyetine kullanılıyor. insallah bir şey olmamıstır. allah ailesine sevdiklerine bagıslasın hepsini.

edit: bu kadar iğrenç yazarlarla aynı ortamda bulunduğum için kendimden utanıyorum. bunu bile eksileyen yazarlar var daha ne diyelim. lan insan hayatından bahsediyoruz arkadaşlar. farkında mısınız? yazıklar olsun..
    17 -8 ... damdaki deli
    #4922692 :)
  10. 10.
    türkiye'deki gsm firmalarının reklamlarının patates olduğunu kanıtlayan kazadır. Hani selocancıklar allahın dağ köyüne gidiyodu da, bilmem ne oluyodu da... ilçedeki muhabirler ile bile cep telefonuyla görüşemiyor televizyonlar. rezilliğin dik alası!
    8 ... antilopyawrusu
    #4922695 :)