bugün

şişli , beşiktaş ve kağıthane de saat 16 civarı başlayıp hala devam eden su kesintisidir.

ayrıca az kalsın altıma yapmama sebep vericekti olay.
aynen söyle gelişti olay: nişantaşı'nda ben bi kafe de otururken tuvaletim geldi.hem de çok fena.kalktım tuvaletin yolunu tuttum.bi baktım kapıda yazı var."su kesintisinden dolayı hizmet verememekteyiz" diye.ulan çok kötüyüm.olcak iş değil.hayatımda bu kadar sıkışmadım ben.
o yüzden hemen hesabı ödeyip başka bi kafeye gittim.tabi o zaman her yerde su kesintisi olduğunu bilmiyordum.
neyse gittiğim diğer kafeye hızlı adamlarla girip tuvaleti aramaya başladım.anasını satıyım bi türlü bulamadım.en sonunda garsona sordum o da bana "efendim sular kesildi tuvaleti açamıyoruz" dedi.bayılıp düşücektim.eve kadar tutamıcağımı anladım.aklıma tek bi fikir geldi.o da bi parka gidip çaktırmadan tenha bi köşe de yapmaktı.
bu fikrimi uygulamaya geçirmek için tam arkamı dönüp kafeden çıkıcaktım ki ak sakallı bi amca "evladım" diye bağırdı.gerçekten de bi ak sakallı amcaydı o.kendisine yüzümü çevirdim."efendim" dedim.hatta tam diyemedim bile , sondaki "dim" hecesini çıkaramadım.o kadar çok tuvaletim gelmiştiki.yine de "efendim" dediğimi duydu ve o hayırlı cümlesini söyledi.
cümle aynen şuydu : "100 metre ilerideki starbucks'ın su deposu var.orada sular akıyor , tuvalette açık." bu cümleyi duyduktan sonra kendisine teşekkür edemeden koşmaya başladım ve starbucks'în kapısından aşağı girip alt katta ki tuvaletin kapını açtım ve tuvaletimi yaptım.
güncel Önemli Başlıklar