1. 17.
    Şimdi üç güne bir salçalı suya patates yiyenler düşünsün amk. Kilosu 6 tl.
    Olm bir de şu ithalat olayınj ballandıra ballandıra anlatmıyor musunuz, deliriyorum. Sen kendin ürettiğini hemen her zaman daha ucuza tüketirsin. Tarım ülkesiyken geldiğimiz duruma bak amk. Kıçı boklu kuru soğanın kilosu 11. Tl. Ne o mısır'dan ithal ediyoruz.
    1 ... sevgilim ben manyak oldum
  2. 16.
    Sonunda reyiz masaya yumruğunu vurmuştur.

Stokculara firsatcilara halkı sömürenlere Osmanlı tokadını patlattı.

Parasıyla değil mi,Yaparız patates ithalatını halk 1 TL den yer patatesini yahu.

Köylü de kendi ürettiği hastalıklı patatesi kemirsin.
    1 -2 ... a t e c h s o
  3. 15.
    Dünyanın en büyük patates ihracAtçısı kanadalı firmanın Ortadoğu danışmanının akapeli Tarım bakanı olması nedeniyle mide bulandıran yasaklamadır.
    4 ... alkolik oldum
  4. 14.
    başlık altında yazan ''ismi lazım değil adamdan sayılmayan'' şahsı ciddiye mi alıyorsunuz.

paraşütle böcek OLAYI iNEGÖL 'DE( BURSA) yaşandı ,ortada paraşüt falan yok birileri kafa yapalım diye poşeti atmış yada çocuklar bir poşete böcek doldurmuşlar sonra belkide korkup bırakıp kaçmışlar. bu arada poşetin başlamışlar poşeti bağlayınca tutma yerli paraşüt görünümü vermiş,tarlasında aslında meyve bahçesinde bulan köylüde poşeti delmiş böcekler dışarı çıkmış köylüde bunları ddt ile öldürmüş.(aslında ddt kullanımı da yasak ama ) sonra böcekleri toplayıp tarım müdürlüğüne götürmüş sonra hava cıva.

bizim köylü milleti komplo hastası anında haber kahvede sonra yerel gazetede sonra ulusal basında velvele.

en sonunda sözlüğün malları sazan misali ...

böcek atacak adam niye poşete koysun ,böcek denilen şeyi kilometrelerce yukarıdan atsan uçar ,havada sürüklenir yere yine canlı düşer, tırtıl mesela .

(nereden biliyorsun diyeceksin sevgili devletimiz tunceli ormanlarına yaprak yiyen tırtılları uçaktan atmıştı yaprakları yesinler de teröristler saklanmasın diye,akıl akıl gel kıçıma takıl)

birde kapalı ağzı bağlı poşetle niye atsınlar hadi attılar poşeti böcekler mi açacak ,tabi dünyanın en zararlı tarım-böcek ilacı kullan sonra böcek attılar diye zırla. bok yemenin dik alası.

bu ismi lazım değil adamdan sayılmayan da okumadan etmeden sazan olmuş hava atacak ya bir halt biliyorum diye ,düşmüş .

işte akp'yi savunan kafa bu,beyin yok ,ha tabi sen ben bağırsak boş,inanan sığır çok.

yazdım geçende kadına soruyorlar ,birde tanzim sırasında yağmur altında soğuk cabası ,domates-biber niye pahalı ?
    cevap; chp yüzünden.

ismi lazım değil denilen malda böyle ,böcek paraşütü imiş.

aynı böcekten şikayet edip ddt kullanan ahlaksız köylü gibi ..

hep mağdur edebiyatı.
    3 ... baris hemen simdi
  5. 13.
    türk halkının hak ettiği uygulamalardan bir tanesidir. bu ülkenin değil de üzerindeki halkın yok olmasını istiyorum. çünkü bana çok büyük zararlar verdiler. dünyanın en aptal insanları türkiyede yaşıyor.
    ... baybars baba
  6. 12.
    Omo yol yoptolor.
    1 -1 ... thebiggraywolf
  7. 11.
    Israil havadan nasil zehir atiyor lan? Nasil bir hava savunmamiz var?

Guldurmustur. Patates ekiminin yasaklanmasinin nedeni acikca soylenmelidir!
    1 -1 ... otisabim
  8. 10.
    oha adam paraşütle böcük atıyorlar dedi ya...aynen kanka paraları da oraya polis koymuştu zaten.
    3 -1 ... hauki
  9. 9.
    fındık ağaçlarını söktüren denyolarda bunlardı. herkesin paşa keyfi ne isterse onu diker. yerli domates tohumu da yasaklanmıştı ama bizim köy hala onu ekiyor. bir kısmından yine kendine tohumluk ayırıyor.
    ... hastavilla
  10. 8.
    fındık ağaçlarını söktüren denyolarda bunlardı. herkesin paşa keyfi ne isterse onu diker. yerli domates tohumu da yasaklanmıştı ama bizim köy hala onu ekiyor. bir kısmından yine kendine tohumluk ayırıyor.
    1 -1 ... hastavilla