bugün

Diktatörlük ya da demokrasi arasındaki seçim olacaktır.
yunan artiklarinin yuzerek yunanistan'a kacacagi gun.
Yeni Türkiye'nin ilk günü. Umarım güzel şeyler olur.
dua edin de daha umutlu günler için uyanacağımız bir sabah olsun. nasıl olacağını boş verin, sadece dua edin.
Türkiye'nin eski aydınlık günlerine geri döneceği tarih.

Cahiliye devrine güle güle. Reklam arası bitti.
Tayyip'in gidip gitmemesinden çok daha önemli bir sorunu var artık Türkiye'nin: Ekonomi

Hatta tayyip'in gitmesi işimize gelmez çünkü yeni gelen, enkazın altında kalacak; bu tayyip'e ileride çok daha fazla prim sağlar; bakın biz ayrıldık gelen beceremedi diye.

Tayyip kalsın, bütün bu enkaz da aktrollerle üstüne yığılsın diyeceğim ama tüm ülke bok yoluna gitmek üzereyiz.
Ekonomik gerçeklerin okkalı bir tokat gibi yüzümüze inmeye başlayacağı gün çünkü seçim de geçince yapılması gerekenlerden kaçış artık mümkün olmayacak.
sabahını oynayıp göbek atarak karşılayacağım gün, tayyipçilere gelsin.

https://youtu.be/guqpuNWQDhc?t=2983
Muharrem ince ile yeni bir türkiye'ye uyanacağız !. Aydınlık ve güneşli günlere.
O değilde kendimi 7 haziran öncesinde gibi hissediyorum. Soquel medya bunu hissettiyor bana
ülkeyi nasıl bir rota bekliyor bilemeyeceğim ama sözlük normale dönecek.
uzun süren gerginliğin ardından normalleşmenin ilk günü.
sıradan bir gündür.
yeni türkiye islam cumhuriyetinin ilk günü herkes hak ettiği muameleyi görecek ve ben alınan kelleleri zevkle izleyeceğim.
yeni bir kurtuluş günü.
Fetönün zaferinin ertesi. Fetönün elini öpenleri, onu övenleri meclise soktunuz tebrikler.
Her kesimin hâlâ yaşananlar gerçek mi diye düşündüğü gündür. Çünkü kimse böyle bir şey beklemiyordu. Kazananlar ikinci tura kalma ihtimalini de hesaplarken baraj altı kalacak denilen parti rahat bir şekilde geçti. Daha fazla oy bekleyenler ise tersten dip dalga gördü. (bkz: hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması)
güncel Önemli Başlıklar