1. 1.
    Seçimden ne sonuç çıkarsa çıksın dolar 5.03 tl olacaktır.
    1 -1 ... dreunimie
  2. 2.
    Sert hareketler olması muhtemel kurdur. Malum seçim sonrası. Ama yön ne tarafa olur bilemem. *
    2 ... drdolantin
  3. 3.
    Ohal'in kaldırılma sürecine bağlı olarak kisa vadede düşüş gösterse de zaten pek uğramayan yabancı yatırımcı akpnin seçimi kazanmasıyla iyice çekilecek, tamamen dışa bağımlı olan tüketim maddelerinin ithalatı ile kisa sürede 5 lira sınırını aşacaktır.

Hükümetimiz de "dış güçler ve feto yabdı" diyerek gelecek seçimlere yatırım yapmaya devam edecektir.
    3 -1 ... madrid ulku ocaklari reisi
  4. 4.
    Güne düşüşle başladı ak kurdur.

Tayyip baba cumhurbaşkanı oldu, artık istikrarlı bı ülke olacağız.
    -4 ... atechso
  5. 5.
    4.63
    Düşüyor.
    ... cok erken oten horoz
  6. 6.
    Seçimin verdiği belirsizlikle yükseldiği için ilk aşamada düşecek kurdur. Bu normal. Ondan sonra yükselişi de ülke politikalarının verimine göre olur.
    1 ... bir deniz hikayesi
  7. 7.
    sabah bist'e gidenler nedeniyle biraz düşer ama hafta sonuna ciddi yükseliş bekliyorum.
    1 ... spin quantum
  8. 8.
    25 temmuz 2018 dolar kurundan yüzde yirmi az olan kur.
    ... gedikpasa
  9. 9.
    Sabah 09.00 Dolar 4.53
    Saat 14.35 Dolar 4.71

Haha Alin sizi istikrar
    Alin size Refahlik
    orsppu Cocukları

başlıkta biraz düşmesini bekleyip alım yapmak lazım demiştim umarım 4.60 gibi yakalayıp girmiştir dikkate alanlar

bu arada az önce akp li bir arkadaşla döviz üzerine konuşuyorduk.
    düşmedi mi yea? dedi.
    dedim düştü de işte aynen zıpladı.
    işte eski yerinide gectidedim
    kısık sesle
    urruspuçucukları dedi.

kimmiş o orospu çocukları, deyiver hele diye sıkıştıracaktım ama duyacağım cevabı kalbim kaldırmaz diye ses etmedim. zaten seçim meçim yorgunum. şimdi ne döviz lobisi, ne dış güçler, ne fetöcüler, ne faiz lobisi saçmalıklarını kaldıramam.

size de tavsiye ederim, hiç sormayın. onlar böyle "
    şerefsisslerrr, orrspu çocuklarıı, pezemenkleer" diye kudursun kendi kendilerine hatta eşlik edin küfürlerine
    ooooh hep beraber sövelim hayali iradelere.
    ettikleri bütün küfürlerin muhatabı aslında hiç toz konduramadıkları kişiler ama bırakın
    zaman içinde tokat gibi
    insin bu gerçek suratlarına. siz anlatmaya çalışıp da
    sinirlerinizi harap etmeyin.
    bu çarpık ekonomi yönetiminin çıkardığı
    yangına su veren itfaiyenin de hortumunu sikeyim ayrıca...
    ... hayat zor bea