1. 1.
    Bir soru, merak.

Evet 25 haziran 2018 günü sandıktan Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük zaferi çıkınca ne olacak? Kemalistler ne yapacak? Evet 25 haziran günü Kemalistlerin ve din düşmanı laikçilerin 90 yıldan beri süregelen düzeni alt üst olacak bence izmir’den denize atlayıp Yunan adalarına doğru yüzsünler ya da ipsala sınır kapısından yallah Selanik’e.
    1 -4 ... 1protesto
  2. 2.
    selamın aleyküm.
    kemalistim.
    25 haziran'dan önce ne yapıyorsam, 25 haziran'dan sonra da onu yapacağım.
    elimde 2 senelik iş var.
    piyasa şu an birbirini yiyorken, kırılıyorken maşallah ben rahatım.
    çekli çüklü çalışmayı bıraktım, nakit çalışıyorum. kurumsal firmalarla çalışıyorum, tıkır tıkır paramı alıyorum.
    yani keyfim de rahatım da yerinde.
    23 haziranda ne isem, 25 haziranda da o olacağım.

25 hazirandan sonra ne yapacağını asıl düşünmesi gerekenler mevcut iktidarın eline bakan, dilenciliğe alıştırılmış, mitingden mitinge koşturulan, makarnaya, kömüre oylarını satan ve buna allah razı olsun diyen tiplerdir.

demem o ki, siz asfalt kemirmeye başladığınızda dahi ben rahat olacağım, sorun yok. siz kendinizi düşünün...
    9 -3 ... tengir budun
  3. 3.
    türkiyeden siktir olup gitmek başlıklarında zırıl zırıl ağlayacaklar başka ne yapacaklar amk.
    -2 ... dakandaz
  4. 4.
    “ sandıktan hangi sonuç çıkarsa çıksın çatır çatır gelecek güzel gün için mücadele etmeye devam edecek “ cevabını hak eden soru. Bu ülkeyi kimseye terk edip esir yaşamayacağız. Özgürlük sadece yüzde 51’ in değil bizim de hakkımızdır.
    3 ... old quiet stranger
  5. 5.
    buradayız.
    ... la sagrada familia
  6. 6.
    türkiye'den gitmek demişken gerçekten 1 milyon nitelikli insan son birkaç senede gitti, yerine ak mallar gibi embesil milyonlarca mülteci geldi, vatana millete hayırlı olsun.
    t: ananızı avradınızı sikecekler herhalde, akp iç savaş çıksın diye elinden geleni yapıyor. valla kıçınızı bu sefer kılıçdar da kurtaramaz, onu da dinlemezler.
    3 ... kavunvebira