1. ?.
  sağ ve sol kesimi yakından ilgilendiren düellodur. çok iddialı suçlamalarda bulunan taraflardan biri fena halde göt olacaktır. merakla bekliyoruz.
  2 ... tu kaka bana
 2. ?.
  hakemliğini uğur dündar ın yapacağı akp & chp derbisi.
  şifresiz ve canlı.
  3 ... cnnturk
 3. ?.
  karşılıklı atılan iddialar, suçlamalar, hatta küfüre varan sözler nedeniyle merakla beklenen buluşmadır. eteklerdeki taşları dökme zamanıdır.
  ... myosotis
 4. ?.
  sonucunda hiçbir şeyin değişmeyeceği düello. fırat'ıda kilicdaroğlunu'da çok temiz sananların yanılcağı, deniz baykal'ın da recep tayyip erdoğan'ın da çeşitli pislik ve yanlışlarının ortaya döküleceği düello.
  1 ... acz ve fakr
 5. ?.
  taş ve sopalarla yapılacaktır.
  1 ... rockandroll
 6. 16777214.
  "elalem cern de atlas makinesinde protonları çarpıştırıyor, biz ise ankara'da milletvekillerini çarpıştırıyoruz, süperiz yani" dediğim olay.

  türklerin müthiş deneyi: mecliste büyük milletvekili çapışması

  türkler bugün insanlık adına küçük, ama kendileri adına büyük bir deney yapacaklar. başkent ankara'da meclis makinesinde yapılan bu deneyde 2 büyük partinin genel başkan yardımcıları çarpışacaklar. bu çarpışma sonucunda türklerin ilk orta asya'dan anadolu'ya girdikleri 1071 yılındaki duyguları, düşünceleri, hisleri ortaya çıkmış olacak. türklerin nasıl bir mantığa sahip olduğunu, abidik gubidik şeyleri neden bu kadar önemsediklerini, türk aklının diğer dünya milletlerinin aklından nasıl farklı çalıştığı konusundaki sorular cevabını bulacak. bu büyük deneyi ulusal medya çok büyük ilgi gösterirken, uluslararası medyanın ise .ikinde olmayacak...
  9 ... alikula
 7. 16777215.
  (bkz: kemal kilicdaroglu vs mir dengir mehmet firat) *
  ... minik mavi balina
 8. 0.
  çok abartılmış düellodur, sonucu kuş olacaktır, kimse bir halt anlamıyacak ve herkes gene koltuğuna dönecektir.
  1 ... dr rocco amca
 9. 1.
  gun itibariyle ko$e yazarlarinin yorumlarindan aslinda sonucu acik secik tahmin edilebilen mortal kombat demokration kar$ila$masi...

  25 eylul 2008 sabah yazarlari :

  emre akoz, yavuz donat , hasmet babaoglu vs. => kar$ila$mak neye yarar ? eski gladyatorler gibisiniz...bugune kadar kim hakli cikmi$ ki tv de siz cikacaksiniz ?

  falam falam...

  25 eylul 2008 hurriyet yazarlari :

  sukru kucuksahin ,bulent duzgit'in karikaturu,rahmi turan ve yilmaz ozdil => bugunku kar$ila$manin hakemi, o okumayin almayin dediginiz gazetenin mensubu ugur dundar...herkesin guvendigi adam gibi adam.

  Dengir Mir Mehmet Fırat ile Kemal Kılıçdaroğlu'na teşekkür borçluyuz... Hem, yüzsüzlerin zirve yaptığı bir dönemde, yüzleşme cesaretini gösterdikleri için, hem de ak'ı kara'yı ortaya koysun diye, gerçek gazeteciyi tercih ettikleri için...yuzle$meleri meclis tarihinde bir devrimdir.

  vallahi demokrat gecinen gazetenin biri " yuzlesmesinler canim bir sey cikmaz zaman kaybi" derken

  digeri;

  "ak'la kara'yi gorelim...biz karar verelim oyumuz nereye gitmi$, kim müfteri kim baron.."

  $ahsi yorumum korkmadan yuzle$me cesareti gosteren zihniyetin kazandigi...
  buna dengir bey de dahil...
  2 ... amaaslihepiyiydi
 10. 2.
  aynı anda silah çekip her iki tarafında yok olmasını istediğim duellodur.
  ... selfless