bugün

Arkadaşlar video gerçekten çok korkunç olduğu için link bile koymuyorum. Twitter'da Bağcılar'da anne cinayeti diye aratırsanız çıkacaktır.

Uyuşturucu bağımlısı aşağılık bir yaratık, annesinin kafasını kesip sokağa atıyor ve evi ateşe veriyor. Allah kahretsin!

Haber:

https://twitter.com/odatv...kO9jjQ-ya4I2MuuQ&s=19
Videoyu bulup izledim. Ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden kaçmış, uyuşturucu bağımlısı bir pislikmiş bu. Kadının kanlar içindeki kafasını görünce kapattım. Çok korkunç olay.

işte böyle caniler nefes almamalı. idam şart.
Millet iyice kafayı yedi amk. Ülkenin psikolojisi bozuldu bu ne lan? Yapımda ve yayında emeği geçen herkesin ağzına tüküreyim.

O annesini öldürene de on posta sövdüm. Sen tut 9 ay karnında taşı, besle büyüt evladın seni acımadan öldürsün… harbiden büyük şerefsizlik.

Video eklenmediği için başlık dikkat çekmemiş ama inanın izlememek daha iyi. 200+ bir video. Gerçekten dehşet verici. Bu katliama sebep olan şey büyük olasılıkla metamfetamin denen uyuşturucu.

Annesinin başını kesecek kadar gözü dönmüş birini içeride sağ bırakmazlar bence.
Alakasız gibi görünen alakalı bir konu; alkole zam yapsınlar daha bakalım. Millet 2-3 bira içip arada kafasını dağıtamadığı için bu tip etkileri olan ama fiyatı-komik bir şekilde- alkolden daha ucuz olan uyuşturuculara yöneliyor birkaç senedir.

Olay korkunç tabi öte yandan. Keşke evi hiç söndürmekle uğraşmasalardı.
Düşünün ki kadınsınız. içinizde kıpırdayan bir hücre yumağı var ve insana dönüşecek. içiniz içinize sığmıyor. Çok mutlusunuz. Bebeğinizi sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Dünyaya geliyor, anne diyor, yürümeye başlıyor, okula gidiyor falan filan derken yetişkin bir herif oluyor. Ama oğlunuz uyuşturucu bağımlısı ve akıl hastanesine yatması gerekiyor. Sonra akıl hastanesinden kaçıyor ve eve gelip sizin kafanızı kesiyor.

Düşünebildiniz mi? Benim kanım dondu. O kadıncağız inşallah ölürken çok acı çekmemiştir. Çektiği manevi acıyı düşündükçe tüylerim ürperiyor. inşallah cennete gider.
Şahsımın sebep olduğu katliamdır.

Yılmaz Özdil daha Afgan istilacı haberleri çıkmadan yazmıştı bunların boş gelmeyeceğini. Metamfetamin, eroin filan yurdu kaplıyor işte...
Bu ve bunun gibileri icin idam sart.
Uyuşturucunun bütün kötülüklerin anası olduğunu gösteren korkunç olay. Kadını dünyaya getirdiği varlık öldürüyor. Üstelik de kafasını kesip balkondan aşağı milletin üstüne atıyor. Sonra da evi ateşe veriyor.

Bu gibi durumlarda bu olaya şahit olan insanlara ve bu işle uğraşan savcı, polis, acil yardım ekipleri ve doktorlara çok üzülüyorum. O kadıncağızın varsa başka evladı, kocası, akrabaları, komşuları kim bilir ne haldedir. Maktule kadının acısı belki birkaç saniye sürdü ama o insanlar bu travmayla ömür boyu yaşayacaklar. Benim komşuma yapılsa o mahalleden taşınırım. insan delirir ya!
Olaya tanık olan bir moto kurye var. Adamcağız kalpten gitmediyse daha da gitmez. Tek suçu o anda işini yapıyor olmak. Bu arada bizim milletin camdan bakma huyu başına iş açacak. O görüntüye küçük bir çocuğun şahit olduğunu düşünsenize.

Twitter'da videoyu açık açık yayınlamışlar. Bunu çeken manyaklar ne hissettiler acaba? Oradan biri de "orospu çocuğu" diye sövüyor. Kafası kesilen kadıncağıza sövdüğünün farkında bile değil. Bu ne manyaklık!
eskiden ya böyle her şeye sahip olup uç seviyede hayattan bezenler, ya ciddi psikolojik-ailevi vs. sıkıntılar olan bi kitle uyuşturucu kullanırdı. şimdi her yerde. bunun asıl nedeni ne derseniz diyin medya. sosyal medya, şarkılar, diziler, filmler.. her şey. 10 sene önce bu ne amına koyim diyeceğimiz şeylere maruz kala kala en saçma sapan salakça şeyleri bile normalleştiriyor gençler. haliyle bunlara daha ılımlı ve yatkın oluyorlar fazlasıyla. ben aslan payını buna veririm. hayatın normal akışı bu ne yazık ki.
Emniyetin açıklamasını okudum. H.s. adlı maktule 58 yaşındaymış. Oğlu olacak katil pezevenk de 26 yaşındaymış. Büyük ihtimalle kadının başka çocuğu da vardır. O şahıs eğer düzgün bir insansa bundan sonra nasıl yaşayacak? Başına gelebilecek en kötü şey gelmiş. Kardeşi annesinin kafasını kesmiş. Bu dertle nasıl yaşanır?

Bir sigara yakacağım şimdi. içim daraldı yemin ediyorum. Uyuşturucu satıcılarına ve ıslah olması mümkün olmayan canilere idam cezası verilmeli.
ön edit: ben izledim, lütfen izlemeyin ve izlettirmeyin.
allah evladinda ölümünde hayirlisini versin. insana hayirli ölumu diletecek kadar igrenc bu dunya.
En azılı suçluların bile önemli bir kısmı annesini öldüremez. Bir seri katil bile belki yapamaz bunu. Bu kişi artık şeytandan beter bir vaziyette. Umarım en kısa zamanda acılar içinde geberir.
Yobazların hemen kısas gibi bir şeyler saçmalamasına vesile olan cinayettir.

Len ebleh, uyuşturucuya bulaşanı korku durdurur mu sanıyorsun?

ikincisi, gördük sizin o kısası cemil kaşıkçı cinayetinde.
Video izledim.. Gidip anneme sarıldım.

Edit: bağımlı olan insanlar ve etrafa zararı dokunacak akıl hastalarının hepsi öldürülmelidir. Katliam diyin, ne derseniz diyin.

Sadece bunlar değil, çocuk tacizcileri, tecavüzcüler, katiller. Hepsi.

Toplu şekilde öldürülmeli... Veya doğurmayın amk.
Maalesef izlemiş bulunmuştum. Vahşet! Aklıma yalnızca ileride oğlumun bağımlı olup beni bu şekilde katlettiği geldi. Uyuşturucu bunları yaptırıyor. Ne ilk ne de son olacak. Keşke tüm zararlı maddeler yeryüzünden silinse.
linke tıklayan elimi sikeyim.
Video linki falan yok AMK. Koymuyorum, göndermiyorum. Ben yandım, kimse yanmasın. Gidip anneme sarıldım. Ruhum daralıyor şu an.

Twitter'da millet galeyana gelmiş durumda. Umarım tık için o videoyu paylaşan haber sayfaları da, şahıslar da gözaltına alınır.
Allah'ım sonumuzu hayır etsin. Başlığı okumak dahi tüylerimi diken diken etmeye yetti.
Katledilen hanımefendinin adı hava s. Oğlu olacak, Ali adını taşımasından bile utanç duyduğum yaratık bir zamanlar annesini çok sevdiğine dair paylaşımlar yapmış.

Güya annesini seven biri nasıl bu hale gelebilir? Uyuşturucu bu konuda en büyük etken elbette ama bazıları gerçekten şeytani bir ruh taşıyor.

(bkz: we need to talk about kevin)
Adamın yıllar önce yazdığı yazı... Uyuşturucu insanları ne hale getiriyor aq.
görsel
26 yaşında ama dedem gibi duruyor içi dışına vurmuş pisliğin. bunu tedavi edecek doktora hemşireye hasta bakıcıya acırım. suçsuz günahsız köpekleri nasıl zehirleyip öldürüyorsunuz bu şerefsiz söz konusu olunca insan hakları mı diyeceksiniz? umarım öldürülür.
rahmetlinin yatalak hasta olduğu söyleniyor. kahroldum ya! oğlu tarafından öldürülmekten kaçamamış bile. kim bilir neler hissetti, nasıl korktu!

şu an ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. kanım dondu.
Haberdeki polislerin gözlerindeki korkuyu gördüyseniz izlemeyin, kesinlikle izlemeyin!
Annelik böyle bir şey işte. Atsa atamamamış satsa satamamış evladını. Allah rahmetiyle muamele etsin mekanı cennet olsun.
burası bağcılar, welcome to cehennem.
dramatik bir kadın cinayetidir, sorumlusu ise hepimizin tahmin ettiği gibi hükümettir. ülke ekonomisinin anasını ağlat, akabinde (bu nokta sedat pekerin iddiası) olmadık uyuşturucunun ülkeye sokulması ve nihai tüketiciye temin edilmesi için bütün lojistik alt yapıyı hazırla, alkol tüketiminin önüne geçip uyuşturucuya yönledirmek için alkollü içeceklere dünyanın en ağır vergilerini koy, ortaya çıkacak manzara üç aşağı beş yukarı budur.

adam annesinin kafasını kesip balkondan aşağı atıyor:) ulan telefonunu çıkart, yarağını çıkart, küreğini çıkart mı oynuyoruz? cebinde telefonu olan dünya çapında playboy, keyfi yerinde the macallanı önünde lagavulini arkasında balkonda mangalı yanında elizabet hurleysi ile mi takılıyor:) anası ağladı olm ekonomi denen zırvanın delirdi herkes aloooo.
Videoyu sansürsüz izledim. Annesinin kafası elinde sallandırıyor aşağı, insanlar çığlık çığlığa. O kadar rahat balkondan atıyor ve bir şeyler söylüyor ki.

Bu adam yaşamasın lütfen.
Bir ay önce taburcu edilen kisinin annesini oldurmesi.

Bu kişi nasıl taburcu ediliyor? iyileştiğine kim nasıl karar vermiş? Bu kişiyi taburcu edenler hakkında bir soruşturma açılacak mi? Bu kişiler o görevlere nasıl gelmiş?

Her alanda Liyakatın ortadan kalkması sonucu.
işte yeni Türkiye.
ülkede akıl sağlığı yerinde olmayanları içeride tutacak bir mekanizma yok maalesef. rapor aldıysan tamam.

"Bebek Yüzlü katil olarak anılan Ali Kaya

Ali Kaya ise 1997’de amcası Celal Kaya’yı öldürdü. 5 yıl hapis yattığı cezaevinden çıktığında annesine tecavüz ettiği öne sürülen bir kişiyi öldürdü. Bu cinayetten sonra akli dengesi bozuk raporu aldı ve akıl hastanesine kaldırıldı. Daha sonra kapalı yerde duramaz raporu aldı ve bu nedenle hastaneden çıkarıldı ve sonra Alanya’da 5 kişiyi daha bıçaklayarak öldürdü. Son cinayetinden sonra kişilik bozukluğu teşhisiyle tekrar akıl hastanesine yatırıldı ama hastanede, yine benzer suçlarla yatırılmış olan Ayhan Kartal’ı bıçaklayarak öldürdü. Bu cinayetinden sonra Şanlıurfa yarı açık cezaevi’ne kaldırıldı. Bir yıl sonra buradan firar eden Kaya son olarak 2004 yılında Alanya’da yakalandı."

(bkz: yavuz yapicioglu)

görsel
Bağcılar'daki cinayeti ilk çeken ve yayınlayan 3 kişi gözaltına alınmış. onun dışında bir sorun ve sorumlu yok demek ki.
Bunu taburcu eden onun bunun çocukları dememiş mi bunun yeri burası gebertilmesi lazım diye? Ulan sokakta gördüğüm 100 kişiden biri potansiyel katil, suratına sahip bunu ben anlıyorum bu yavşaklar anlamamış mı? Ne diyim ki.
Cinayeti çekip yayınlayan kişilerin gözaltına alınması isabet olmuş. Twitter'da yaş için filtre yok. Kaç tane 12-13 yaşında çocuğun videoları izleyip korktuklarını söyledikleri tweet gördüm. Bir boka da kulp takmayın arkadaş! Bu vahşi cinayeti işleyen yaratığa içeride gerekeni yaparlar. Fakat sırf tık almak uğruna bu videoyu çekip paylaşan tipler de ağır ruh hastası. Bir katliamın üstünden para kazanacak kadar arsızlar.
Bu oksijen israfı pislik taburcu edilmemiş. Hastaneden kaçmış. Zavallı Annesi de yatağa bağımlı bir hastaymış. Kadının başka çocuğu varsa ve gerçekten iyi biriyse Allah ona sabr-ı cemil ihsan eylesin. Bundan sonra bu acıyla yaşaması çok çileli olacak çünkü.

Kadının komşuları ve yakınları da mutlaka psikolojik destek almalılar. Çünkü bu bir travma ve tedavi edilmeyip bilinçaltında derine gömülürse çok feci şekilde patlayabilir. Faciaya tanık olan çocuk varsa özellikle de onların pedagoga çok ihtiyacı olacak.
şimdi herkes küfredecek ama ben anneden çok o herife acıdım.
düşünsene, uyuşturucunun etkisi geçecek ve öz annene yaptığın katliamla yüzyüze kalacaksın.
intihar etmek istesen ettirmeyecekler ve hayatının geri kalanı her saniye yaptığın vahşetle yüzleşerek geçecek.
bence o herife ölüm cezası değil, yaşama cezası verilmeli.
Videoyu sansürlü izlediğim halde kanım dondu, böyle içimi gereksiz yere korku sardı fakat bu cinayeti işleyen dallama gayet rahat. Vallahi ben anlam veremiyorum bazı şeylere ya. insan uyuşturucu dahi alsa ne bileyim böyle bir caniliği yapamaz, bu bambaşka bir olay.

Dinsizin dediği gibi; bu adamın ölmesi ona ödül olur, işkence içinde yaşaması gerekiyor, sürüne sürüne ölmesi gerekiyor. Yaptığının bedelini çok ağır ödemesi lazım ya değilse Türkiye’de vicdan sahibi insanların içi asla soğumaz. Ne diyelim ki başka? Sözün bittiği yerdeyiz…

Bağcılar, Esenyurt, gazi .. buralardaki belli tipler topluca imha edilirse istanbul'daki suç oranı yüzde 60 azalır...
(bkz: #45892859)
Biz 90'ların başında doğmuş nesil olarak sıcağı sıcağına adlı gerçekten cinayetlerin gösterildiği korkunç programı izleyerek büyüdük. RTÜK yoktu o zamanlar. kafası kesilmiş, yakılmış, tecavüze uğramış cesetler televizyonda bulanıklaştırılmadan gösteriliyordu.

Bunu niye anlattım? Evet şu an ülke yönetilemiyor, her şey berbat bir halde ama vahşeti evde çekirdek çitleyerek izlediğimiz dönemi hatırlayınca tam olarak şöyle düşünüyorum: insan doğasında vahşet maalesef vardır ve her dönemde aşağılık yaratıklar cirit atmıştır. Türkiye geçmişte de kaosun olduğu bir ülkeydi. En azından şimdi bütün ülkeye şiddet pornosu seyrettirilmiyor.
Bütün gecem mahvoldu, lanet olsun! Kalbim sıkıştığı için uyuyamıyorum amk. Kazık kadar herifim, oturup hüngür hüngür ağlayasım var. içimin sıkıntısından evde duramıyorum.

Bu olaya canlı şahit olanları tahmin edemiyorum bile.

O kadının kafasını yerden almak zorunda kalan polis veya sağlık ekibinden vatandaşa üç maaş ikramiye ve 15 gün izin verilsin lütfen. En azından gidip bir yerde tatil yapsın, psikiyatriste de gitsin.
uyumam gerek, uyuyamiyorum. hayatimda ilk defa merakimdan gidip katilin sosyal medya hesabini bastan sona inceledim. sonrada ne yapiyorum ben diye kapattim. ayrica katilin annesinin yatalak falan olmadigi, 3 cocugu oldugu ancak 1 tanesinin uyusturucuya alıştığı soyleniyor yakinlari tarafindan. cocuklariyla normalde cok iyi gecinirmis..v.s.
bu duayi hayatimda cok az kere soylemisimdir: allah dusmanimin basina bile vermesin boyle bir sonu.
katilin facebook profiline baktım giydiği renkli adidas ayakkabılardan sonra sıfır bir gibi dizilerin yasaklanması gerektiğini zaten yozlaşmış bir toplumu daha da yozlaştırdığını keko rap yapan uyutşrucu özendiren bu heriflere toplum olarak prim vermemeniz gerektiğini hep söyledim. ama toplumve devlet ne yaptı? her suçluya her voraşlugu yayan şahışlara arka çıktı onları baş tacı yaptı. bu adamlar sokaklarınızı mahvetti şimdi villarında yaşıyorlar.
türk toplumu feci şekilde yıkıma doğru gidiyor bilginiz olsun.
lan olm siz kanada'da, norveç'te falan mı yaşıyorsunuz ? lan çoluğunuz, çocuğunuz, sevdiklerinizle beraber bu saykoluktan delirmeye başlamış toplumun tam içinde yaşıyorsunuz. kaçacağınızı mı zannediyorsunuz başınızı her defasında çevirerek. ülkenin artık ortak ve o kasvetli psikolojisinden sürekli kaçamazsınız. bakın, bu rezil olaydan kaçamıyoruz. yüzümüze, gözümüze sokulan bir günah var lan burada. ülkeyi üç yıl içerisinde kolombiya, brezilya kıvamına getirdiler lan. zannediyor musunuz ki ülkenin, toplumun ahlaken bu kadar çöküyor oluşu eninde sonunda size de dokunmayacak, canınızı yakmayacak?

umudu çaldılar, heyecanı çaldılar, sevinci çaldılar. verdiler gencinden yaşlısına kadar mutluluk haplarını, tozlarını bilmem neleri. alın size sadece bu şekilde mutlu olmak serbest, biz de para kazanalım dediler ve işte sonunda über manyaklık seviyesinde yozluğun içine attılar bizi.
Yayın yasağı getirilmiş.
sabah sabah çayı boğazıma düğümlemiş gözlerimi yaşartmış muhtemelen birkaç gün büyük ruhsal sıkıntılar çektirtecek olan vahşettir. rabbim o kadıncağızın tüm günahlarını affetsin mekanı cennet olsun. evladının elinden böyle bir zulme uğramak ölmekten bin beter..

--spoiler--

Ali Kaya ise 1997’de amcası Celal Kaya’yı öldürdü. 5 yıl hapis yattığı cezaevinden çıktığında annesine tecavüz ettiği öne sürülen bir kişiyi öldürdü. Bu cinayetten sonra akli dengesi bozuk raporu aldı ve akıl hastanesine kaldırıldı. Daha sonra kapalı yerde duramaz raporu aldı ve bu nedenle hastaneden çıkarıldı ve sonra Alanya’da 5 kişiyi daha bıçaklayarak öldürdü. Son cinayetinden sonra kişilik bozukluğu teşhisiyle tekrar akıl hastanesine yatırıldı ama hastanede, yine benzer suçlarla yatırılmış olan Ayhan Kartal’ı bıçaklayarak öldürdü.

--spoiler--

bir ülkede en az özgürlük kadar gerekli olan şey adalettir. eğer hükümet/devlet adaleti sağlayamıyor ise var olmasına da gerek yoktur. hepimiz ilk çağlardaki atalarımız gibi kendi başımıza buyruk ormanlarda dal d....k yaşayalım. toplum kurmaya topluluk olmaya falanda gerek yok. katilin siciline bak siciline. amcasını öldürüyor içeri atıyorlar 5 sene sonra salıyorlar. bir kişiyi daha öldürüyor sonra gene akıl hastanesine atıyorlar rapor alıyor çıkıyor 5 ( beş ) kişiyi daha bıçaklayarak öldürüyor. ulan böyle bir tipin rehabilite olmasına imkan var mı ? devlet neden 5 kişiyi daha öldürmesini bekliyor ? bu ülkede on binlerce faili meçhul cinayet varken hali hazırda bunları da öldürseler ya sessizce. bunun benzeri bizim karşı apartmanda yaşıyor. esrar kullanıyor psikopatın teki herkese allah kitap küfür ediyor tehdit ediyor. ne zaman anne babasını katledecek diye bekliyoruz elimizden bir şeyde gelmiyor defalarca polis geldi hiçbir şey yapmadan gidiyorlar. müdahale edelim desek eleman bildiğin sayko ya çekip bizi vurur ya biz onu vururuz sonra onu adam yerine koyarlar ömrümüz hapislerde geçer. devlet neden bize bırakıyor bu işi neden müdahale etmiyor..
ben annem ölmüş annemi özlüyorken bu annesini öldürmüş. annesini ilerde çok özleyecek ama annesi bir daha dünyaya gelmeyecek.
şimdi bu adam hapiste ömür boyu 3 öğün yemek yiyecek, üşümeyecek, yatağında yatacak. Bunun maliyetini de vergilerimizle biz ödeyeceğiz, öyle mi?

idam istisnası bunlar için olmalı işte.
yangını niye söndürmüşler yansaydı işte içeride. bir de buna bakım masrafı yapacak devlet şimdi.
Gece bir sürü kabus gördüm ve kendime gelemedim hâlâ. Twitter'da bağcılar hashtagine 110 binden fazla tweet atılmış. Dünya gündemine girmiştir. Ne diyeceğimi hiç bilmiyorum. Üstelik videoyu sansürsüz olarak paylaşmaya devam eden bir sürü oç var.

Berbat bir güne uyandık. Herkese günaydın.
Vahşetin dik alası. Uyuşturucu kullanan biri sadece kendine zarar vermez.