1. 1.
    25 eylül 2018 yani bugün chp'li aykut erdoğdu tarafından 10:30'da açıklanacak iddialarmış, kendisi twitter'dan söylüyor:

https://twitter.com/aykut...tatus/1044294401760153600

bakalım neler çıkacak? saatleri kurduk bekliyoruz.
    6 -2 ... rootz
  2. 2.
    Cehapenin son çırpınışları. Bu memleketin el freni cehapedir. bunların bu çağdışı tembel zihniyeti yüzünden bu halde TC. Neyse ki son seçimle reis sırtındaki kamburdan kurtuldu.

Çatlasanızda patlasanızda bu havalimanı bitecek. Ağlak kemoşlar.
    5 -17 ... bir istanbul beyefendisi
  3. 3.
    chp'li demiş lan amenna ve saddakna. chp dediyse o mutlak doğrudur. sizi gidi sorgulamayan cahil yobazlar.
    3 -6 ... masklavi
  4. 4.
    chp'li milletvekili dediği için başlığı 'iddia' olarak açmış durumdayım da bir chp'liliğim eksikti adamlar onu da tamamladı burcucum gayet şık durmadı mı ama?

bence mahsuru yok ancak benim siyasetle ilgim yok ben iddialara kanıtlara bakarım araplar gibi hurafelere değil veya yine araplar gibi peşin peşin kimseyi yaftalamam.

farkında değilsiniz ama bunlar hep arap geleneği farkında olmadan araplaşmışsınız haberiniz yok.
    1 -3 ... rootz
  5. 5.
    Bu milletin amına koyanların az bile yaptığı şey.
    5 -2 ... serefsizimbenimakliimagelmisti
  6. 6.
    Bir takım iddialardır.

Amaan canım siz de cehapenin hep yaptığı şey saçmalamayın ne yolsuzluğu bu.

Bu arada millet bahçeleri geliyor yuvarlanmaya hazır mıyız?
    4 ... kim oldugumu biliyor musun
  7. 7.
    önemli bir açıklama için önceden tarih saat verilmişse içeriği her zaman şaibelidir.

aynısı bu husus için de geçerlidir.
    bu iddia bir belgeye dayanıyorsa belge eline geçer geçmez göstermek yerine basın toplantısında açıklayacağını belirtmenin amacı nedir? bir kesinlik ihtiva ediyorsa Twitter üzerinden de paylaşılması gayet mümkündür.

yok bir belgeye dayanmıyor ise bu proje senelerdir sürmekte ve gayet şeffaf. yine hukuken anlamı olmayan tespitten ötesi çıkmayacak belli ki.
    2 -3 ... raduyev
  8. 8.
    bir iddia ve ardından destekleyici belge tez elde ettiğinde twitter'da paylaş demek nasıl bir kafa?

yani ben de isterim o kadar teknoloji çağına ayak uyduralım twitter üzerinden kanunlar bile koyulsun facebook'tan suriye'lileri engelleyelim ama buna yüz altmış beş yıldır basın toplantısı deniyor.

tüm basın ile randevulaşıyorsun halka açık toplantı gerçekleştirip tez ve iddianı ortaya koyarak milletin vicdanına hitap ediyorsun.

buna da kamuoyuna duyuru veya kamuoyunun dikkatine deniyor.

istersen sen de yapabilirsin. tüm basına haber ver elinde önemli ve toplumu kamuoyunu ilgilendiren bir iddia varsa evin bahçesinde arz et.
    1 -3 ... rootz
  9. 9.
    yolsuzluk olmasa o kadar gereksiz büyük havalimanini kim nasıl yapardı.
    akp nin kuruluş amacı yolsuzluktur. ortamlarda allahu ekber, iş inşaata gelince hırsızlığın allahı dönüyor.
    4 ... kafam bir milyon
  10. 10.
    yine bir tane zibidi çıkıp Twitter üzerinden paylaşılır mı demiş.

sorun o zaten. twitter üzerinden bile paylaştığında anlam ifade edecekse o belge delil teşkil eder.

tezleriyle milletin vicdanına seslenecekmiş, ulan bunun tezi mi olur? bence şu yolsuzluk yaptı aha ben böyle düşünüyorum diye basın toplantısı yapmak sadece tazminat davasıyla karşı karşıya kalmak sonucunu verir.

memleket iddia edildi haberciliğine dahi iman ettiği için boş beleş şeyler anlatılacak, boş beleş şeyler dönecek, bazıları da yaa görüyor musunuz diye ortaya çıkacak ama 2 gün sonra kendileri dahi unutacak iddia ettiği şeyleri.
    1 -2 ... raduyev