bugün

görsel
Fenerbahçe defansı.
görsel
avrupa ligi için fazla mı şerefliyiz ne....
görsel

weqqweqweqweqwe.
Lucien Brusque adlı kullanıcıyı tebrik ederim. Fener in rezil olacağından emin olanlara selam gönderirim... Yok 3 farkmış, efendim ne işleri varmış ta belçikalarda vb vb.. Ağzı olan konuşuyor sanırım...
Bundan sonra fenerin her maçina berabere kalir oynayin benden söylemesi.
hadi bir gol daha lan.

görsel
Frey ve Hasan Ali’nin gol atması büyük istanbul depremini tetikler mi?
iki vasat takımın avrupa mücadelesi. kim ne derse desin bu iki takımı 1 sezon ptt 1. lige koy sırıtmazlar.
Bu maç aslında oynanmıyor olabilir mi?

Frey ve hasan ali gol atmış zira...
Belki yeniliriz ama 2-2 olunca o göt olan ibneleri görünce içimin yağları eridi.
Bu arada hasansio reyiz ne taktı be.
2 2 yaptı fb kıyamet kopacak.
Hasan ali. 2-2.
la bu nasıl oyundur resmen elif elmas hariç oynayan top kovalayan yok direk kümeye gidelim biz avrupa bizim neyimize.
2-0 oldu. Anderletch yeniyor.
Bakkal 2 tane çaktı fenere.
Ülkeyi şike yapıp rezil ettiniz bi de köy takımlarına yeniliyorsunuz, yazılar olsun!
Gecmis olsun.

Edit: 2-2 vay be.
kimse fenerbahçeli kardeşlerimin üstüne gitmesin. ne de olsa ana branşları kürek takımı ve ikinci olarak basketbol takımı.

yiyorsa anderleç kürek takımını getirin, yer mi?

yemez.

tanımısal: hahahahah maçı.
fenerbahçe'nin bitirici santrafor'a en ihtiyacı olduğu maç. rakip savunmada açıklar veriyor, pozisyon bulabiliyoruz ama soldado avrupa kadrosunda bile değil.
yapacağınız işe sokayım cocu ve teknik ekip.
Anderletch 1-0 önde. Topları direkten döndü.

Şu fener denilen takımı Avrupaya göndermeyin artık rezil rüsvalar.
Ulan şu takımda kim ne yapacağını bilmiyor topu alıp öyle ileri gidiyoruz bir şeyler olur belki diye. orta açan bir tane oyuncu yok hasan ali kazması takımın yıldızı durumuna gelmiş. yazık lan şu feneri ne hallere düşürdünüz gene aziz iki şike falan yapıyordu çarkı döndürüyordu şimdi o da yok.
Benzia vurdu kalecinin kafasına çarptı dönen top Fenerbahçe kalesinde gol oldu amk yazacaklarım bu kadar.
anderlecht in ölüsü bile feneri yenmeye kafi geliyor artık. yazık la şu fenere ama yalan yok fener iyi oynadı şans yok mk bu fenerde.
1-0 anderlecht onde.
bu kadar çok müslüman oyuncusu olan bir takımın başarılı olması mümkün değil sevgili fenerbahçeli renkdaşlarım. baskebol maçı başlasa da bu eziyetten kurtulsak. açtım bilgisayar ekranından obradoviç fotolarına bakıyorum. futboldan daha heyecanlı valla.
Dün isviçreli arkadaşa bu maçla ilgili fenerbahçenin büyük bir takımı olduğunu söyledim. Başarılarını sordu, bende galatasaray a 20 yıldır yenilmemek ve şampiyonlar liginde bir kez çeyrek finale çıktığını söyledim. 20 dk falan güldü eleman buna. Bu da böyle bir anımdır.

Fenerbahçe ye başarılar.
1-1 berabere bitecek olan maçtır. Kupon yapacaklar maçların arasına ekleyebilirler, inşallah yeneriz tabi ama bu gidişle çok zor.