1. 1.
    aksamustu otobüsle eve donerken kalcamda el hissettim ama kalabalikti. Bir an paronaya yaptigimi dusundum. Otobus sallandikca carpiyor sandim yanimdaki. donup bakmadim da. sonra baktim hayir parmaklari oynuyor. dondum yuzune baktim. yuzunde piskin bir gulumseme var karsiya bakiyor bana degil. suratindaki o pis tebessumle emin oldum. sonra lutfetti yuzume bakti, napiyosun dedim. pardon dedi..
    yanlislikla olan seylerde pardon denir lan it napiyosun dedim? minibus soforu minibusu durdurdu. acma kapiyi abi dedim. ac diyor tacizci inecek cunku. ulan it dedim suratina bakarken ben okadar eminsin ki susacagima guluyorsun icten ice. bu kapi acilmayacak karakolun onune gelene kadar eger biri inerse kapiyi actirirsa taciza canak tutuyor derim dedim. karakola az kalmisti zaten. baktim veledi zina agliyor abla ozur dilerim diyor. yemin ederim abla ozur dilerim diyor. bu arada geri cektiler onu yanima baskasi geldi.
    sinirlerim bosaldigi icin oturdum ben agliyordum cunku. karakolun onune geldik kapi acildi ayaklari popona vura vura kacti.
    bu korku ona yetti ama keske biraz daha dayanip aglamasaydim ve dedigimi yapabilseydim.
    eve geldim duş aldim. zaten hayatim bok gibi. hepsine birden agladim. simdi uzandim. hem icim rahat hem mutsuzum. 
    Daha sonra üst komşum hakkarili cengiz bey kapıyı çaldı.beni balkondan görmüş üzgün olduğumu sordu vs bende kapıyı açtım ağlamaklı yüzümle sonra salona geçtik.anlattim olayı felan sonra beni kucakladı yatak odasına gittik.
    -8 ... ateistbayan is back
  2. 2.
    Banane amk.
    ... crouch kimdir lo
  3. 3.
    ne şimdi bu ? trollük bu mu ?

başlangıçta taciz olayını anlatayım. olayın sonuna doğru üst komşumla yatak odasına gittik diye bağlayayım hikayeyi.

ucuz denemeler bunlar.
    ... hubel
  4. 4.
    anlayamadığım otobüste başlayan taciz minibüse nasıl geçti ,vay be oluyor demek ki.
    ... baris hemen simdi