1. ?.
  25 şubat 2013'te samsun'da yapılmış faşist saldırıdır.

  geçmiş günlerde samsun'da tkp binası taşlanarak yapılan terör saldırısı sırasında kurtarılmak için dışarı çıkarılan 19 Mayıs Üniversitesi öğrencisi tkp üyelerinin resmini çeken bir grup bu resimleri internet üzerinden dağıtarak bir saldırı planladı. resimleri ifşa için faşistler tarafından çekilen 19 Mayıs Üniversitesi öğrencisi tkp üyeleri akşam sınıfa girdiğinde tahtada “Teröristleri karşılayanları sınıfa sokmayacağız” yazısıyla karşılaştı, durumu polise bildiren 3 öğrenci polisler tarafından ifadelerinin alınması amacıyla karakola götürülmek için okuldan çıkarılırken 40-50 kişilik faşist bir grubun planlı saldırısına uğradı. öğrencileri polis korumazken, dışardan öğrencileri korumak için gelen tkp'li grup öğrencileri koruyup faşistleri geri püskürttü, ardından öğrenciler suç duyurusunda bulunmak için karakola gitti.

  http://haber.sol.org.tr/s...amp;action_ref_map=%5B%5D

  (bkz: sözlük faşistleri rahatsız)
  2 -12 ... godspeed you black emperor
 2. 1.
  teröristlere abi çeken terör yardakçılarına yapılmış protestodur. olayda darp yoktur! 19 mayıs üniversitesinin onurlu yurtsever öğrencilerine helal olsun!
  5 -4 ... kurtcebe noyan
 3. 2.
  olayda darp yoktur, has orospu çocuğu potansiyel samastlar vardır.
  4 -5 ... basak burcu errrkegi
 4. 3.
  pkk'ya taş atıyor diye kızıp tkp binası taşlayan, geçmişi katliamlarla dolu, her komünist'i pkk destekçisi sanan, 40-50 kişinin 3 kişiye saldırmasını onurlu gören gavatların savunabileceği saldırı.

  sikeyim öyle yurtseverliği.
  2 -4 ... godspeed you black emperor
 5. 4.
  komünistlere yönelik doğru bir harekettir.
  1 ... peyote