bugün

(bkz: Efendi Beşiktaş)

Bunların efendiliği bu kadar. Yorum yapmaya değmez hoca gerekli durumu hukuk yoluyla çözer. Evet.
Bir kez daha Türkiye'nin en alt tabaka taraftar grubu olduğunu göstermişler.
ahaha kayıp alman kurtçuğu.

seven nation army ile uğurluyoruz.
kusura bakmayın, herkesten af dileyerek ve en yumuşatabildiğim biçimde söylüyorum:

görmemiş, tinerci orospu çocuğu paylaşımı.
Fenevbahçe'li yazarların ağlama duvarı burası mı?

Bi arkadaşa bakıp çıkacaktım ben. Bayern maçı sonrası yapılan propagandanın yarısı bile yapılmadı bu gece. Hemen mağdur edebiyatı. Bayern maçında on kaplan gücünde bugün mini mini bir kuş. Geçelim bu işleri geçelim. Tasması da varmış zaten sahibi alır götürür birazdan. Skandal yok. Bekleme yapma devam et.
bir loserbahçeli olarak beni güldürmüş paylaşım, ilahi çarşı.
en azından kendi sikimizle gerdeğe giriyoruz.
sizin gibi elin almanınınkiyle değil.
Asıl utanılması gereken şudur:

(bkz: rıza efendi 2 ekmek 1 süt)
şerefsizliktir.

bunu normal bulan da şerefsizdir, taraftarlık bu değil.
hakaret ettikleri insan futbol tarihimizin en efendi adamlarından. futbolculuğunu da hatırlıyorum. ben çocukken fenerbahçe'de oynuyordu. tanju çolak'ın, rıdvan dilmen'in, metin tekin'in döneminden. çok adi bir tweet. utanmazlar.

not: galatasaraylıyım.
çarşı'ya yakışır. rezil herifler.
Rıza'ya yapılan hakaret ne kadar şerefsizce ise Bu Yapılanda öyledir.

Azizin tetikçisi olsa da Aykut'a bunu yapmak Yakışıksız bir hareket.
Çarşı değil; marksist, komünist, leninist, stalinist düşünce yapısını benimsemiş, gerici bir guruptur bu.

Futbola ilgi duyarlar.
Haftalardır algı operasyonuyla hakemi baski altina alip maç kazanmaya çalışan, ilk macta haketmediğimiz şekilde ortada bir polemik yokken çaktirmadan bize götleri kalkmış diyen adamamı fazla olmuş? Ben beğenmedim Beşiktaş ın diğerlerinden farkı efendiliğidir.ama söylenen kişide hiç az bi kişi değil.

Ayrica size ne oluyor ? Türk futbol tarihinin en rezil pankartini acmis takimsiniz fenerle birlikte.

Sizde az çakal değilsiziniz ha. 12 numara denen reziller neler saçmaladi ne hakaretler salladi 1 kere şu sözlükte gündeme gelmedi.bu gün feneri ezince hemen gündeme getirip maçı unutturmaya çalışın.
bir beşiktaşlı olarak utandım.

özür dilenmeli.
Brezilya da 10 kırmızı kart çıkan maçta penaltı ve sonrasının videosunu izlediniz mi?
izleyin. izledikten sonra şuna dikkat edin: herifin sevinirken yaptığı hareket hangi gölün sevincine benziyor. söylüyorum. hala izlemeyenler çok şaşıracak: Fernandao nun gol sevincinin aynısı.
çok şaşırdınız değil mi? fernandao gol kralı bile oldu. süper lig de en az 40 golü vardır. niye hiçbir gölün sevincinde bu hareketleri yapmadı da bugünü buldu. zekiler anladı bile. çünkü fernandao nun amacı maçı sabote etmekti. zaten gergin başlayan bir maçta 10 kırmızı çıkmasa bile en az 9 kırmızı kart çıkartmaktı.
ama 1 tek şeyi unutmuştu fernandao. Beşiktaş taraftarı ve futbolcuları artık bu oyunlara gelmeyecek.
Fernandao golden sonra sahada hiç var mıydı? maçı izleyenler cevapladı bile "yoktu". niye yoktu? çünkü o esnada tamamıyla maçın tatil edilmesine odaklanmıştı ve evdeki hesap çarşıya uymamıştı.
şimdi sorarım size. bu kadar olayın üstüne bir teknik direktöre hakaret edilmiş, çok mu?
not: fenerlilerin verdiği her eksi benim için bir şeref olacaktır.
futbol izleyip zevk almak içindir gençler. futboldan hiçbir kazancı olmadığı halde tuttuğu takımı aşırı içselleştirip onunla yatıp onunla kalkmak, tribünde küfürler edip sağa sola kapı kolu bozuk para fırlatmak 70 iq nun üzerinde bir insandan beklenmeyen hareketlerdir.

yapmayın etmeyin bu kadar büyük topluluk, takım yönetenlerin ise kesinlikle bir araya gelince daha da beyinsizleşen kalabalıklara bu şekilde örnek olmamalı. yarın kadıköyde buna benzer beyinsiz şeyler görürsek şaşırmayız.

son olarak amk keşke metin oktay lefter döneminde filan bir futbol takipçisi olsaydım diyorum. bu ne beyinsiz taraftarlık ne beyinsiz yöneticilik al bjk yi vur gs ye sonra ikisinden kalanı da vur fenere. şu futbolu az beyefendi gibi izleyin kekolaşmayın amk neyse.

editus: thx for responses green street holigans
böyle bi paylasımı kim yaptiysa arastırıp geregi yapılmalı
olmaz böyle terbiyesizlik.
Hocaya olmamış ama fernandao ya yapılsa üzülmezdim. Şüphesiz balikesirli Beşiktaş taraftarıdır.
gazlana gazlana çarşının geldiği kepaze nokta ki şaşırtmadı, gerçek kalitesi ve tarzı bir kez daha gözler önüne serildi!
Süleyman seba ya küfürlü tezahürat yapan taraftar çarşının bu paylaşımını eleştirmesin lan.

Çarşı vermiş küsküyü. Siktirin gidin başka yerde ağlayın.
6saraylılar neden utanıyor acaba, size ne ulan ? yine kardeş yaptık sizleri bak hahaha.
utanırsak biz beşiktaş taraftarı utanırız, size düşmez, kardeşsiniz tamam anladıkta gerek yok yani.

tasmasız geziyorsunuz, napalım boş boş gezmeyin istedik, sıra 6saraya da gelecek.

edit: sözüm aykut kocamana değil, kendisini severim.
ekteki görselin karşılığıdır.
zamanında kendileri yaparken ses çıkarmaz bu yüzsüzler. biz yapınca dokunmuş.
az daha ağlayın lan ezik fenerliler.
görsel
Al birini vur ötekine durumudur.

Genç fbliler, ultraslan, çarşı...

Hepsi aynı bok afedersin.
çektikleri tineri ziktiğimin sözümona eferdilerin son efendilikleri. ya ne kadar malsınız amk ya? kendinizi adamdan sayma huyunuz da bi bitmedi. kazandığınız derbicik götünüze girsin.

gs ile kanlı bıçaklı olsak da gs bu tinercilerden binlerce kat üstünler. hiç olmazsa tribünde gs taraftarı kimseyi bıçaklayarak öldürmedi.

cibiliyekinizi zikiyim sizin gibi taraftarın da takımının da grubunun da. süleyman seba ya kurban olun ruhsuzlar. ne hale getirdiniz ulan bjk"yi.
güncel Önemli Başlıklar