bugün

evet sevgili gençler başlığı bütün yazarların görmesi adına sıklıkla uplayacağım sakın bok atmaya kalkmayın.

katılmak isteyen arkadaşlar yavaş yavaş toplanalım anca yetişiriz.
katılmayacağım zirve. aynen.
kısa bir süre sonra zirveboxta yerini alacak organizasyon. katılmak isteyenler, bilgi edinmek isteyenler, utanırım çekinirim diyenler mesaj atsınlar.
görsel

her zirve bir öncekini aratacaktır..
Opus Magnum revolution ile katilacagim zirvedir.
ilerleyen saatlerde katılınabilir. engin deneyimlerimi paylaşırım gençlerle.
uzun süredir istanbul zirvelerinde uzak olmam ve çeşitli sebepler sonrasında yaşayacağım müthiş gelişmeler sebebiyle katılacağım zirvedir. bir aksilik olmazsa oradayım.
ulan bir sürü zirve yaptım her defasında bu geyikler döndü ama neticede minimum %40 oranında kadın popülasyonu mevcuttu. gelmeyeceksen bok atma bre pezevenk.
ne kadar gay ve ılık varsa toplanacağı zirve.

gelsin ifşalar sonra.
Kadın yazarlarımız katılırsa uğrarım xd.
olum bu imlasiz denen adamla sidik yarıştırma hususunda ısrar etmeyiniz ankarada iflahımı sikti lan. iki ihtiyar gençlerle oturalım sohbet edelim içelim dedik hemen birilerini sikme derdine soktunuz bizi. valla kimseyi siktiğimiz falan yok. böbrek ticareti de yapmıyoruz amk. gelin kaynatalım. ulan ben ankaradan çıkıp geliyorum sende bi zahmet götünü kaldır iki adımlık yoldan çık gel. hadi beni daha fazla sinir etme.
40 yaşına geldin hala sözlükten karı kız düşürme derdindesin abi ya. Hahahasiktir evet.
Belgrad ve hatta los angeles ta bile zirve yapmis olan biri olarak soyluyorum iki oltaci ayni kiyi da avlanamaz. Bu kadar gun onceden plan mi yapilir be. Bir demis ki zall gelsin eki eki. He adamin hic isi yok cunku zirveye gelecek. Ayrica nerede o eski zirveler diyene de iki cift lafim var. Eskiden herkes birbirink tanirdi. Sozlukte hatunlara mesajlarla yurunup boyle ulu orta sahnelenmezdi. Herkes dost arkadasti. Simdi herkes birbirini sikmenin pesinde.

P.s: 11 gorunumlu 3. Nesil.
ankarada tanıştığım lakin istanbula transfer olması hasebiyle zaman zaman hasbihal edebildiğim güzel dost imlasiz ile birlikte organize etmeye çalışacağız bakalım becerebilirsek.

ben ankarada yaşıyorum lakin zirve için orada olacağım. eğer sizlerde bize eşlik ederseniz mutlu olacağız. yer hususunda imlasiz ayarlamayı yapacak ve yakın zamanda bilgi vereceğim sizlere.

daha önceki kadıköy zirvesini hatırlıyorum zall da katılmıştı hatta bira falan ısmarlamış. yine aynı durum söz konusu olabilir. en kötü ihtimalle imlasiz karun gibi zengindir ona iteleyebiliriz hesapları:)

sormak istediğiniz bir şey olursa bana ve imlasiza yazabilirsiniz.

görüşmek ümidi ile...