bugün

(bkz: bakire kız nasıl orospu olur ben anlamadım gitti)

(bkz: gemide)
(bkz: 3 çocuk annesi genç kız)
mümkündür efenim.. çağın gelişmesiyle maaşallah bu tür kolaylıklar bulunmuştur.. estetik cerrahiyle yüzünü gözünü gerdiren bireyler biraz daha derin noktalara değinerek bir kaç fırça darbesiyle hanım kadınımızı kadın kızımız haline dönüştürebilir..

eh demokraside çareler tükenmez mi ne? öyle bir şeyler vardı sanki..
(bkz: nevriye budak)

+ benim üç çocuğum var ama bakireyim ayşegül hanım.
bakir erkeğini bekleyen kadın.
cinsel ilişkide bulunmuş (meşru veya gayri meşru), ama kızlık zarı esnek olduğu için yırtılmamış 1985 doğumlu bayandır. içinde bulunduğu sene ve yaş paralel şekilde artar. sonradan diktirenlere çakma 24 yaşındaki bakire kadın denir.
üzerinde logosu olmayanları almayınız. fakat 24 yaşında oluşu çok enteresan. 24 yaşındaysa çocuktur çünkü. değil mi? çocuksa kızdır. bedenin, "sen kadınsın" derken, "ama bak zarııım" dersen, o beden sana tokat atar. kadın tabii, yani kadın? hücreminde zarı var lan. ona da bi sıfat bulsana.

seviştikten sonra; "tebrikler artık bir kadınsınız" belgesi veriyorlarmış. al götür duvarına as. yaş 24!
sevişmeyince; "tebrikler 24. seviyeye kadar kız kalmayı başardınız" belgesi veriyorlarmış. al götür bunu da karşı duvarına as. yaş 24!
ne değişti? kim kızardı? sen. didik didik dilini sokacak yer arıyorsun çünkü ve üzerinden lime akıyor. ayrıca acı. o gün o yatakta görmek istediğin kandan daha acı. tadın böyle çünkü.. linç koşturursun kovanda.

kadın kendiliğinden memnun. topografyasını çıkartmak sana mı düştü?
Yaşı biraz olgunlaşmış bi insana kız demek biraz garip kaçabilir dolayısıyla kadın demek gayet mantıklıdır.
i m not a girl not yet a woman diyen kadındır.
hepimiz kardeşiz lafını benimsemiz kadındır
18-25 yaş arası cinselliğin en heyecanlı olduğu zamandır, o yaşlardan sonra ne erkek ne kadın mantıksızca cinsellik istemiyor, mantıklı davranmaya başlıyor ve ondan sonra işin tadı kaçıyo.. o yaşları hiçbir insanın kaçırmamasını isterim kişisel olarak..