bugün

Sıkıntılı bir durumdadır.
dogru kisiyi bekliyordur.
23 te olmustur. 22 de de olabilir. Yada 25 te olacaktir. Sanssiz bir yil gecirmistir belki sadece.
en karli erkektir bizim oldu da ne oldu bokasardi herşey .
Normal bir erkektir. Olası ihtimaller:
–karizmadır. Kızlarla yüzgöz olmayı da sevmez.
–aşırı eziktir. Cesareti yoktur.
–pimpiriklik derecesinde mükemmelliyetçidir. Hiçbir kızı kendine layık görmez.
–hem öğrencidir, hem çalışıyordur. Zamanı yoktur.
benim gibi asosyal bir erkeğin bile şu ana kadar 2 tane olduysa, herkesin olmuştur yalan söylemeyin..

(lisede ve ünide oldu)

ikiside başka semtlerde şuan yine kaldık gta 5'e :D
bilemedin 5-6 ay sonra ayrılınacak ve saçma sapan aşk acılarına neden olacak bir sevgili değil, evlenilip bir ömür boyu birlikte yaşlanılacak bir hayat arkadaşı arar.
Abime 27 yaşındakini veriyim..
onun adına üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. ne güzel, tekme ve kazık yenmemiş bir ömür veya hiç sevilmemişlik, aşka erememişliğin hüznü.
çekingen olabilir.

kültürlü, sanatkâr, kitap kurdu bir genç olarak bir kere bile sevgilim olmadı.

Türk kızlarıyla pek frekansım uyuşmuyor gibi.
şanslı erkektir kafası s.kilmemiş pırıl pırıl bir dimağdır...
Hele bi de yakışıklıysa Kahrolur hoppa kızlara lanet okur.
Çok disiplinli bir insanın, otoriter insanın, ciddi insanın sevgilisi olmaz. Çekingen ve kibirli insanın da olmaz.
Benim 2 sevgilim oldu. 2Si de oldukça kısa sürdü. bi yakınlaşmada olmadı. Telefonda muhabbet etmeye konu bulamıyordum. Kızın giyimine, oturmasına kalkmasına hiç karışmamıştım. Çünkü buna hakkım olmadığını düşünüyordum. Bide yanak yanağa gelince o fondotenin yüze yapışması yok mu. istemiyom sevgili falan kısaca. Evlenme planımı da 2 ay flört sonra nişan nişandan 3 ay sonra düğün olarak planladım. Kabak tadı vermeden hallemek lazım.
Şahsımdır. Artık koymaya başladı ama kaderde varsa yapacak bir şey yok. Milletin sevgilisi var da noluyo aq.
güncel Önemli Başlıklar