bugün

16 yaşındaki çocukla ilişki yaşamak...
evet efendim

(bkz: sübyancı nedir nasıl olunur)
Sen iyisin mübarek 40 ile 14 yaştaki sevgilileri görüyorum genelde lise çıkışlarında. Adamların hepsi kel kafalı ve şapkalı bazıları bir kaç çocuğu idare ediyor. Bunların hepsi pedofili hepsini kapatacaksın hastaneye.
abi kardeş ilişkisi gibidir. yaş farkı illaki bi yerde sorun yaratır.

o değilde en azından bi 18 olsaydı.
Kız 20 erkek 28 olduğunda çok da göze batmaz.
Taraflar memnunsa beni bağlamaz.
pek çok dincinin yaşadığı ilişkidir. sonuçta oradaki bedenen kız yetişkindir.
Akıllara kendin çok mu temizsin sorusunu getirir.
Edit: bu sorum başlıkta onun ilki olacağım diyen yazaraydı...
Allah seni alsın dediğim olay.

Bide vakti gelince ilki olucam demiş deyyus!

Yeri gelmişken söyleyim o körpe ananın ilki de bendim
erkek için iyi bi durum ama ben 17 yaşımda biri olarak cesaret edemem buna kızda ki iyi cesaretmiş. geçen sene ki halimi düşünürsek pek ne istediğimi falan bilmiyodum bu açıdan değerlendirecek olursak 16 yaşında ki biri daha kendini tam olarak tanımıyo bile. ilerde iki tarafında düşüncesi değişebilir yani. şuanda mevcutta böyle bir ilişki varsa da eğer topluma fazla yansıtılmamasını öneririm iki taraf içinde sorun teşkil edebilir çünkü. ayrıca yazan arkadaşa da sorumdur bu yaşta kaptım dediğin kıza 24 yaşında ne kadar layıksın ? onun gibi saf ve temiz misin ?
Lise önlerinde bekleyen abazanlar sınıfının varlığını doğrular.
istisnalar hariç.
(bkz: sübyancılık)

yasalara göre anasından emdiği süt burnundan gelecek erkeğin yediği boktur.
18 26 bile olsa kurtarmıyor. Kızın saflık zamanları yapmayın, yazık.
Bu devirde kesinlik olmaması gerekendir. 8 yaş gerçekten çok fazla. Boş yere gönül eğlendirirsin o kadar. Geleceği olmayan ilişkidir.
Bu ilişki pek çok durum açısından ele alınabilir, birincisi ahlaki açıdan herkesin kendi doğrusu var bundan 50-60 yıl öncesine kadar dünyanın her yerinde kadın için 16 yaşında olmak evlenme çağında olmaktı. Erkeğin yaşının pek bir önemi yoktu. Onun da küçük olması makbuldü. Tabiki asır başkalaştı. O zamanda normal olan şimdi olmayabiliyor. Ama 16 yaşındaki bir kızın 19 yaşında bir erkekle evlendiğine şahitim.
Ama kesinlikle pedofili değildir. Çünkü kız o kadar küçük değil.
Doğru bir ilişki de değildir. Bu ilişki sağlıklı olamaz, kimse olabilir demesin. Bu ilişki ancak çıkar ilişkisi olabilir. Erkek kendine göre çıkarına göre hareket ediyor muhtemelen kız da bazı heveslerle bu ikişkiye giriyor
hangisi daha gerizekalı tam kestiremedim.
Arada temiz, saf bir aşk olduğuna inansam normal karşılayabileceğim bir durumdur.

Lakin kusura bakma arkadaş "zamanı gelince ilki olucam." deyince benim bir beynim bulandı.

Yani amaç 16 yaşında kapayım ben bu kadını, kimse ile bir ilişkisi olmamış olsun sonra da ben bir kadının ilki olayım huzura kavuşayım mıdır amaç?

Sanki hediye paketi.
Allah belanı versin başka bir şey diyemiyorum.
Devlet bile 16sında babası izin verirse evlenir diyor amına koyum bi siz mi akıllısınız.
Buna ilişki diyen itleri ülkede barındırmasak hiçbir sorun kalmayacak tecavüz diye bir olay kalmayacak. Şerefsiz sübyancılar.
Bu ilişkiyi eleştirenler Kız kendi yaşında sevgili bulsa sorun kalmayacak derler. Önemli olan niyetinin kötü olmamasıdır. Yoksa 16 yaşındaki kız pekala aklı başındadır. Siz galba hiç 16 yaşında olmadınız.
Yazarlara; anneniz, baba anneniz kaç yaşında evlenmısler gidin bir sorun, şayet 14, 15, 16 yaşında evlendıklerını duyarsanız ki öyledir o zaman dedenıze " pedefoli dedecık " deyin, demek istediğim meseledir.

Madem 18 yaşından gün almamıslara çocuk diyorsunuz o zaman 15, 16, 17 yaşlarındaki gençlerden ananızı, bacınızı, karınızı kıskanmayın.

Ulan çocuk hiç çocuk yapabilir mi? E çocukta neden hamile kalıyor, hamile bırakıyor?

Benim bildiğim çocuk bunları yapamaz.
Toprağa fidan etmiş hatta direk tohum atmış kişidir.
Cok da garip bisey degil. Olabilir boyle bi iliski. Evlenirler, mutlu olurlar. Bence bi sorun yok.
asla ve kat'a etik olmayan ilişkidir. hülasa; aradaki fark her daim, yaşça daha küçük olan için kandırılma kat sayısını artırır. isterse 22 ye 30 olsun farketmez azizim.

20 yaş hayata daha pozitif umutlu çok yüksek beklentilerle bakar, 30 yaş ona nazaran daha az pozitif, karamsar ama realist bakacaktır. aman ha.. sadece bu fark bile böyle bir işin olmamasının gerekliliği için geçerli bir sebep.
Liseli fantezisi yapıyor. Yanlıştır. Reşit olmayan bireyle yaşanmaması gereken ilişkidir.
Edit: çokta abartılmaması gerekiyor. Olabilir yani karşılıklı olarak bir anlaşma durumu varsa pekte sorun edilmemeli.
Edit: ayrıca böyle bir durumuu başlık olarak açıyorsa yazar, gelecek tepkileri hazmetmek gerekiyor