1. 1.
    hayatı iyice boka saran bir kişinin çıkış yolu olarak gördüğü bir ışığın acaba doğru ışık mı sorusuna yanıt aramasıdır. üniversitede üçüncü yılım ama çok vasat durum. alttan kaç ders aldım onu bile bilmiyorum. hiç takip etmiyorum. sevmediğim bir meslek zaten. öğretmenlik. bilmiyorum sizce ne yapmalı? şimdiden çalışsam konular yetişir mi seneye sınav için. ileride mezun olduktan sonra yaşımdan dolayı sıkıntı çeker miyim? üniversite okurken garipsenir miyim? ya da intihar mı etmeliyim direkt? kafamda deli sorular. azimli çalışırsam istediğim bölümü kazanır mıyım?

kahretsin çok utanıyorum şu halimden, insan içine çıkacak yüzüm kalmadı..
    -1 ... papa jupiter
  2. 2.
    cevabı "başlanır" olan bir soru.
    özellikle de iş imkanı çok olan, fena olmayan bir gelir vaad eden iş dallarına yönelik 2 yıllık okullar tercih edilmelidir.
    teknik bir bölümü bitirip fabrikalarda vs. çalışan ve harika hayata sahip insanlar var.
    Mesleki eğitim yani.
    Ha sonrasında felsefe veya uluslararası ilişkiler, açıköğretim yoluyla yine okunabilir.
    ... derkrieger
  3. 3.
    24 yaşında üniversiteye başlayacağına git markette kasiyerlik yap daha mantıklı.
    Okuyacan da ne olacak? Atom mühendisi mi olacaksın?
    4 -4 ... rls 19
  4. 4.
    Olm ben 18 yaşında kazandım 7 senedir bitiremedim. Benden önce bitireceğin kesin.

Başlanır.
    5 ... zabaha kadar eglence
  5. 5.
    17 yaşında üniversiteye başladım. Sınıfımda babanneler vardı.

Başlanır.
    2 ... isbara
  6. 6.
    22 yaşında üniversiteyi bırakıp 25 yaşında geri dönüp bitirmiş biri olarak başlanır olarak cevap verdiğim soru.
    2 ... ay perisi
  7. 7.
    bizim sınıfta kırk yaşında benimle birlikte başlayan bir ablamız vardı. benden önce bitirip gitmişti.
    2 ... durumdan vazife cikaran adam
  8. 8.
    Otuz yaşında üniversiteye başlayan gördüm.
    3 ... sessiz geveze
  9. 9.
    başlanır.
    ... gridensiyaha
  10. 10.
    üçüncü üniyi okuyacağım önümüzdeki dönem. *
    3 ... i am lucifer