bugün

doğuştan zeki sanırım yoksa gece gündüz çalışıp kazanamayanları düşünürsek.
'elimd kitap altmışlığım yok' cümlesi ile bir yök demirbaşı gibi duran dahi beyanı.
umarım türkçe öğretmenliğinde okuyordur bu dahi.
zekiymiş deyip geçelim. kabulu daha kolay olacak. hatta o bir dahi.

ha bu arada, bu başarı grafiği ile geleceğin üniversite sınavı soru hazırlayıcısı olur bu dahi. sonra böyle cümlelerden oluşan sorular hazırlar. sonra türk milleti okuduğunu anlamıyor der.

neyse ben gidiyorum. ders çalışacağım.
bunu bende yapıyorum ama iş düzenli derslere girip çıkıp, not tutup vize final verip devamsızlık sorunu yaşamamaya ve sınıfları bir bir atlamaya gelince sorun yaşıyorum. nihayetinde atıyorlar.

katiyen eğitilemem.
itü gibi saçma okullar ifadesinden sonra yazan kişiyi ciddiye alasım kaçtı. yok mu soda falan? içirin de itü'yü hazmetsin. sevaptır.

edit: ne oldu kuzum? zoruna mı gitti? kıyamam. ulan elinizdeki telefonlar neredeyse üzerine çıkıp uzaya gidebileceğiniz kadar teknolojik ve siz o telefonlarda bile düzgün cümle kuramıyorsunuz. bu kadar beyinsizsiniz, kitap okumaya uzaksınız. ders çalışmanın, çaba sarfetmenin adını ineklemek koyup kendinizi avutmaya çalışıyorsunuz. siktiriboktan egonuzu türkiye'nin en iyi üniversitelerini gömerek, oralarda okuyan insanları karalayarak yükseltmeye çalışıyorsunuz. itü mezunu adamla karşılıklı gelip iki kelime konuşamayacak kadar düzeysizsiniz ve hala gelip şu yazdığımı eksiliyorsunuz. ne mal insanlarsınız oğlum siz? ne boş varlıklarsınız? itü'de okuyan inekleyerek kazanmış da ibret alsınmış. herkesin itü'yü kazanabilmek için gece gündüz ineklemeye ihtiyacı yok. herkesi kendiniz gibi kazma sanıyorsunuz ya en çok da buna bitiyorum. itü'den mezun değilim ama kusura bakmayın hakkı hak sahibine teslim etmem lazımdı.
Ders çalışanların 17 yaşında kazandığı üniversiteyi anca 24 yaşında kazanmaya sebep olur.
O da bi şey mi 24 yaşına kadar hiç çalışmayıp gemiciği olanlar var. Çokta şaapmamak lazım.
güncel Önemli Başlıklar