bugün

bunu bazı yazarların sekse özgürlük diye tanımlaması,kaynamaya sebebiyet vermesinden oluşan kompleks.
(bkz: 7/24 sözlüğün abaza kaynaması)
çalışmayan uzuvların bünyeye yaptığı gevezelik etkisinden kaynaklanmaktadır bu durum.
24 adlı dizinin yasaklanmasıyla önüne geçilebilir. önüne geçilebilir mi! ne dedim lan ben.
abaza ile abazan kelimesinin anlam olarak anlamını bilmeyip yahut önemsemeyip laf olsun torba dolsun diye sözlükte yazanlarla dolu olmasından daha iyi bir durumdur. onların anlayacağı dille intihar etsinler daha iyi pardon tam olarak anlayacakları dili kullanayım intahar etsinler.
(bkz: içiniz kötü lan)
abazaların kaç derecede kaynadığını merak etmeme sebep olan durum.
gecenin karanlığından faydalanan "abazan"* takımının yükselmiş tavana vurmuş libidosunun sözlüğe yansımasının bir sonucudur.

o bir şey değil de;

(bkz: bizi de zorla abazan yapacan hayvan herif)
jack bauer'in 7 sezondur sevişmemesi sonucudur. **
(bkz: kirmizi noktali basliklar)
24 ten sonra sözlüğün abazan kaynamasını kızlarla ilgili cinsel objelerin konuşulmasına mesela götü büyük kezban konusunun konuşulmasına bağlayan olmuş..

bilmiyorum neyin kafası ki arkadaşlar cinselik konuşulmayacak.. yabancılardan doğa belgeseli seyretsen bile sikişen sikişene swh.yani hayatın ta içinde seks..

motordaki pistonlar bile seks yapıyor motor yatağı ile(gerçi bunu aşırı abazalık hallüsinasyonları olarak düşünenler olabilir ama yalan mı, gir çık işte hayat aam hak ölçüsünde olacak tabi ki )

yanlış anlamayın kızmıyorum, seviyorum sizleri de konuşuyoruz işte..
güncel Önemli Başlıklar