bugün

an itibariyle twitter'de yayılan ve pek çok kaynağın doğruladığı iddia/haber.

el bab'daki türk üssüne rus hava destekli esed güçleri ve ypg tarafından saldırı yapılmış. türk topçusu şu an suriye'yi dövüyor.
ayrıca türk sihaları da bölgeye gönderilmiş durumda.

umarım şehidimiz yoktur, ama gelen haberler şehit ya da şehitlerimiz olduğu yönünde.

allah kahretsin, elin afganı, suriyeli pisliği istanbul'un göbeğinde bayram yaparken, benim kardeşlerim ortadoğu bataklığında şehit düşüyor.

tanrı türkü korusun...

edit: üssümüze önce ypg, ardından suriye güçleri saldırıda bulunmuş.

edit-2: ilk bilgilere göre 2 şehidimiz 8 yaralımız var.
Şu anda ben de haberleri okuyordum umarım ciddi bir şey yoktur.
reisin tepesi iyice atmıştır simdi suriye düşünsün amk.
Aq bataklığı yav üzerimize pislik yağıyor resmen.
ypg yabancı değil . biz ypg liderinin kardeşini rektör yapmış şanlı bir kabileyiz ...

mülteci konusunu dağıtmak için biraz gürültü yapmışlardır .......

SALiH MÜSLiM'iN KARDEŞi MUSTAFA MÜSLiM KORONA ViRÜSTEN VEFAT ETTi

Gaziantep’te yaşayan ve Zehra Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Müslim, geçtiğimiz hafta yaptırdığı Covid-19 testinin pozitif çıkması üzerine Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı .

coronayı seviyoruz . orgeneral korona

https://www.youtube.com/watch?v=SmdoG-oiBYY
Nato yuzundendir kesin malum petrol kaynaklari filanda göz ardi etmemek lazmim.bence derhal turk askeri suriyeden çekilmelidir.
Umarım herhangi bir can ve sağlık kaybımız yoktur. Can kaybımız varsa Rusya ya heyet gönderirler kapanır gider zira.
Türk askeri suriyeden çekilsin de terör tekrar yurtiçine mi taşınsın. Buraya kadar gelindiyse neden yola çıktık demezler mi. Umarım şehidimiz ve yaralımız yoktur.
benim kahraman askerim orada sözde k*rt devleti kurulmasın diye şehit olsun, orospu çocuğu suriyeliler de benim ülkemde keyif çatsın. yeter ulan yeter!
benim için ortadoğudaki en asil lider esaddır. adam bunca iç ve dış kahpeliğe rağmen ayakta duruyor. sen adamın ülkesini yağmalamak için elinden geleni yaparsan, adam da gelir senin askerinin kanını akıtır.

esada çekilen operasyonlar son bulmalı, pkk ve türevi örgütler esadla anlaşıp o bölgeden sökülüp atılmalı ve 6 milyon suriyeli bilge lider esadın izniyle tekrar suriyeye yollanmalı.
Kaldığımız yerden devam etmeliyiz, boşa zaman kaybediyoruz.
dolar gene dolacak desenize.
Diyecek çok şey var da.. 2 kelime yazsak canımız sıkılır.
Şehitlerimize rahmet, ailelerine başsağlığı dilediğimiz hain saldırı. Umarım intikam en sert biçimde alınır.
allah şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifa nasip etsin.
artık bu tarz saldırılara klasikleşmiş angajman kuralları ile değil daha kesin bir şekilde müdahale etmemiz gerekiyor.
görsel
afganı sikeyim sana bir şey olmasın dedirten haberdir.
Şu an çatışmalar devam ediyor ve yoğun olarak obüs mevzileri dövüyor. iki tane şehit iki tane de yaralı var. Allah şehitlerimize rahmet eylesin.